Zamknij

Film "Focus" z Willem Smithem i Margot Robbie na TVN. Kiedy oglądać w TV?

Roksana Orlicka
22.01.2020 15:36
Film Focus z Margot Robbie i Willem Smithem na TVN
fot. YouTube/Focus screen

"Focus" to film z Margot Robbie i Willem Smithem z 2015 roku, który zostanie wyświetlony na antenie TVN. O czym opowiada film "Focus"? Podajemy szczegóły związane z fabułą oraz obsadą. Zdradzamy, kiedy będzie można obejrzeć film "Focus".

Film "Focus" na TVN7: Zwiastun, obsada, fabuła. "Focus" jest stosunkowo młodym filmem, dlatego to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć tę produkcję w telewizji. Jego mocną stroną jest obsada, która składa się z rozpoznawalnych gwiazd kina: utalentowanej Margot Robbie i wszechstronnego Willa Smitha. Z resztą filmy z Willem Smithem zawsze cieszą się ogromną popularnością. Film "Focus" zostanie wyświetlony w telewizji. Zdradzamy, kiedy i podajemy, o czym opowiada popularna produkcja.

Zobacz także:  Wiedźmin: Netflix stworzy film osadzony w świecie Geralta z Rivii

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Focus na TVN: Zwiastun, obsada i fabuła

Film "Focus" to komedia kryminalna w reżyserii Glenna Ficarra i Johna Requa. W rolach głównych Margot Robbie i Will Smith. Poza tym występuje także Adrian Martinez czy Rodrigo Santoro. O czym opowiada?

"Focus" przedstawia historię Nicky'ego, wyrachowanego oszusta i złodzieja. Wygląd modela, doświadczenie i zdolność zachowywania zimnej krwi w sytuacjach bez wyjścia czynią z niego mistrza przestępczego fachu. Pewnego dnia poznaje w restauracji jasnowłosą piękność, Jess Barrett, której ambicją jest przestępcza kariera. Pragnie uczyć się od najlepszych, dlatego wybiera Nicky'ego na mentora. Parę zaczyna łączyć uczucie. W pewnym momencie mężczyzna kończy relację, jednak nie zdaje sobie sprawy, że tak łatwo nie pozbędzie się byłej kochanki.

Poniżej można zobaczyć zwiastun filmu "Focus":

Focus na TVN: Kiedy będzie można obejrzeć film?

Film "Focus" zostanie wyemitowany w środę, 22 stycznia 2020 roku o godzinie 21.30. Co więcej, film "Focus" jest również dostępny na platformie Netflix.

Zagłosuj

Obejrzysz film "Focus" w telewizji?

Liczba głosów:

Zobacz także: Small World: Patryk Vega opublikował zapowiedź filmu o handlu dziećmi

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO