Zamknij

„Free Guy” – zwiastun zwariowanej komedii z Ryanem Reynoldsem

05.10.2020 19:11
„Free Guy” – zwiastun zwariowanej komedii z Ryanem Reynoldsem
fot. materiały prasowe The Walt Disney Company

Ryan Reynolds w kolejnej szalonej komedii. „Free Guy” na nowym zwiastunie zachwyca lekkością i humorem.

„Free Guy” to opowieść osadzona wewnątrz gry komputerowej, gdy jeden z NPC – non-playable characters, czyli postaci z gry komputerowej, która pojawia się w tle głównej rozrywki. Pewnego dnia jednak główny bohater budzi się do życia i nie wiem, że jest tylko fragmentem gry.

Jeden z zagranicznych dziennikarzy określił nowy zwiastun, jako „Ryan Demolka”, nawiązując tym samym do tytułu słynnej animacji Disneya – „Ralph Demolka”. Warto też zauważyć, że jeszcze lepszym opisem dla akcji filmu jest „live action Lego Przygoda”, gdyż punkt wyjściowy produkcji jest niemal identyczny do słynnego oscarowego filmu Warner Bros.

Zobacz także

„Free Guy” – zwiastun

Nowy zwiastun filmu „Free Guy” właśnie zawitał w sieci. Jak prezentuje się Ryan Reynolds w nowej komedii? Sprawdźcie sami:

„Free Guy” – obsada i ekipa

Za sterami komedii „Free Guy” stoi Shawn Levy, reżyser takich filmów, jak trzy części "Nocy w muzeum", "Stażyści", czy kilku odcinków "Stranger Things". Scenariusz na podstawie opowiadania Matta Liebermana powstał w głowie Liebermana i Zaka Penna.

Na ekranie zobaczymy zaś: Ryana Reynoldsa, znaną z „Obsesji Eve” Jodie Comer,  znanego ze „Stranger Things” Joego Keery’a. W filmie wystąpią także Lil Rel Howery, Utkarsh Ambudkar oraz reżyser i aktor. Taika Waititi.

„Free Guy” – kiedy premiera?

Premiera filmu „Free Guy” przewidziana jest, także w Polsce, na 11 grudnia.

Czytaj także:  „A Perfect Enemy“ – Tomasz Kot prezentuje plakat swojego najnowszego filmu