Zamknij

Fuks 2: kultowa komedia z Maciejem Stuhrem doczeka się kontynuacji?

21.07.2020 11:42
Maciej Stuhr
fot. VIPHOTO/East News

Film "Fuks" z Maciejem Stuhrem z 1999 roku doczeka się kontynuacji? Wszystko na to wskazuje. Na kiedy zaplanowano premierę i o czym będzie nowa część? Zdradzamy poniżej.

Fuks 2: kultowa komedia z Maciejem Stuhrem doczeka się kontynuacji? Wszystko na to wskazuje. Za produkcję ma być odpowiedzialna firma Zygmunta Solorza, za kamerą stanie Maciej Dutkiewicz. Kiedy doczekamy się drugiej części kultowego filmu z 1999 roku? Zdradzamy szczegóły.

Zobacz także: Dziewczyny z Dubaju: ujawniono zagraniczną część obsady filmu Marii Sadowskiej 

Fuks 2: kultowa komedia z Maciejem Stuhrem doczeka się kontynuacji? 

Powstanie kontynuacja filmu "Fuks" z Maciejem Stuhrem. Za kamerą ponownie stanie Maciej Dutkiewicz. W pierwszej części mogliśmy zobaczyć wspomnianego Macieja Stuhra, Agnieszkę Kurkówną czy Janusza Gajosa. Warto wspomnieć, że produkcja otworzyła drzwi do kariery młodemu Stuhrowi.

Od premiery filmu "Fuks" minęło już 20 lat. Produkcja przedstawiała losy 18-letniego Aleksa. Chłopak wymyślił intrygę przeciw biznesmenowi, który prowadził nielegalne interesy. Na razie nie podano, o czym będzie opowiadać druga część produkcji. Nie potwierdzono także, czy zobaczymy w nim oryginalną obsadę.

"Fuks 2" ma mieć premierę w 2021 roku.

Zobacz także: Zenek: hit Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć na Netflixie. Kiedy? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Onet.pl/Wirtualnemedia.pl