Zamknij

„GOLD”: Zac Efron jako poszukiwacz złota. Jest pierwszy klimatyczny zwiastun thrillera [WIDEO]

08.12.2021 14:17
GOLD - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Best Film

„GOLD” to nowy film z udziałem Zaca Efrona, który zaprezentuje nowe, bardziej dramatyczne oblicze aktora. Co już wiemy o produkcji? 

„GOLD” to nowy film z udziałem gwiazdy „Króla Rozrywki”, „Podły, okrutny, zły” i „High School Musical”, Zaca Efrona. Opowiada historię dwóch mężczyzn, którzy podróżują przez pustynię. Gdy przypadkowo odnajdują ogromne złoże złota, orientują się, że ich marzenia o wielkiej fortunie może się właśnie ziścić. Gdy jednak okazuje się, że kruszec zakopany jest głęboko w ziemi, panowie muszą się rozdzielić, aby zdobyć odpowiednie narzędzia, które pomogą im wydobyć cenny surowiec.

Gdy jeden mężczyzna wyrusza po sprzęt, drugi zostaje, aby pilnować, by znalezisko nie wpadło w niepowołane ręce. Gdy jednak wyprawa znacznie się wydłuża, bohater zostaje wystawiony na nie lada próbę. Wystawiony na działania pogody i nieustępliwych praw natury, z kończącymi się zapasami wody i żywności, mężczyzna znajduje się w niezwykle trudnym położeniu. Co wygra – marzenia, napędzane chciwością, czy chęć przeżycia? A co, jeśli w pobliżu pojawią się inni chętni na największy kawałek złota, jaki kiedykolwiek widziano? Zapowiada się dramatyczna walka z przeciwnościami.

„GOLD” – zwiastun

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu. Materiał prezentuje się następująco:

„GOLD” – twórcy i obsada

Reżyserem i współscenarzystą filmu jest Anthony Hayes. Polly Smith jest współautorką scenariusza, a na ekranie, oprócz Zaca Efrona, zobaczymy także Susie Porter i Anthony’ego Hayesa.

„GOLD” – kiedy premiera?

Światowa premiera filmu odbędzie się w Australii już 13 stycznia 2022. W Polsce film dystrybuuje firma Best Film i z informacji, które uzyskaliśmy od jej przedstawicieli, obraz ma trafić do kin najprawdopodobniej w pierwszym kwartale 2022 roku.

Czytaj także:  „Outer Banks” oficjalnie z 3. sezonem. Zobacz jak gwiazdy świętują wznowienie hitu Netflixa [WIDEO]

RadioZET.pl/JoBlo.com/ComingSoon/informacja prasowa Best Film