Zamknij

Gabi Drzewiecka o prowadzeniu „Big Brothera”: „Ta decyzja była dla mnie ciężka”

Sylwia Wamej
03.09.2019 13:35
Gabiu Drzewiecka
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Gabi Drzewiecka poprowadzi „Big Brothera”, zastępując Agnieszkę Woźniak-Starak. Dziennikarka potwierdziła, że od 13 września będzie prowadzić program. Jak skomentowała swoją decyzję?

Gabi Drzewiecka o roli prowadzącej „Big Brothera”

Gabi Drzewiecka już niebawem poprowadzi program „Big Brother”. Oczywiste było to, że w związku ze śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka, Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawi się w kolejnej edycji. Gabi Drzewiecka na swoim Instagramie potwierdziła, że niebawem zostanie gospodynią show TVN. Dodała, że decyzja była dla niej ciężka ze względu na tragedię, która dotknęła rodzinę Woźniaków-Staraków. 33-letnia dziennikarka stwierdziła również, że Agnieszka Woźniak-Starak podniosła wysoko poprzeczkę.

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymałam i otrzymuje od Was od wczoraj. Potwierdzam- będę miała przyjemność prowadzić drugą edycję @bigbrother.tvn7 Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany. Wiem tez, że @aga_wozniak_starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby nie zawieść fanów programu i sprawić, ze będzie się Wam go dobrze i przyjemnie oglądało. Trzymajcie kciuki – napisała Gabi Drzewiecka.

Gabi Drzewiecka: Kim jest nowa prowadząca „Big Brother”?

Gabi Drzewiecka to gwiazda związana ze stacją TVN. 33-latka jest dziennikarką muzyczną i konferansjerką, znaną widzom z przeprowadzania wywiadów z muzykami w „Dzień Dobry TVN”. Na swoim koncie ma również prowadzenie „Top of the Top Sopot Festival 2019”.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Agnieszka postanowiła, że nie poprowadzi żadnego programu tej jesieni. To ona dowiedziała się pierwsza, że nowy sezon „Big Brothera” poprowadzi Gabi Drzewiecka – powiedział w „Dzień Dobry TVN” Edward Miszczak.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW