Zamknij

Gal Gadot zastąpi Elizabeth Taylor i wcieli się w Kleopatrę w filmie Patty Jenkins

12.10.2020 14:24
Gal Gadot
fot. ImagePressAgency/Face to face/REPORTER

Gal Gadot wcieli się w Kleopatrę w filmie Petty Jenkins. Tym samym zastąpi w tej roli legendarną Elizabeth Taylor. Jak słynna Wonder Women odnajdzie się w nowym wyzwaniu?

Gal Gadot zastąpi Elizabeth Taylor i wcieli się w Kleopatrę w filmie Patty Jenkins. Gadot jest jedną z najciekawszych aktorek młodego pokolenia, jednak do tej pory grała w zupełnie innych filmach. Patty Jenkins powierzyła jej rolę Kleopatry w swojej najnowszej produkcji. Co już wiemy o "Cleopatrze"?

Zobacz także: "Śmierć na Nilu": jest już zwiastun kryminału z gwiazdorską obsadą. Kiedy premiera? 

Gal Gadot zastąpi Elizabeth Taylor i wcieli się w Kleopatrę w filmie Patty Jenkins

Gal Gadot jest izraelską aktorką, która od kilku lat podbija Hollywood. Najbardziej znana z roli Wonder Woman, na ekrany ma także trafić głośny film z jej udziałem "Śmierć na Nilu", a świat obiegła informacja, że 35-latka wcieli się w kultową Kleopatrę w filmie "Cleopatra" w reżyserii Patty Jenkins. Reżyserka i aktorka współpracowały już przy dwóch częściach filmu "Wonder Woman". Nową wersję "Kleopatry" ma zrealizować wytwórnia Paramount Pictures.

Warto wspomnieć, że najsłynniejszą Kleopatrą w historii kina była Elizabeth Taylor. Film z 1963 roku jest kultowym. W internecie pojawiły się głosy, że Gadot może nie udźwignąć roli tak charyzmatycznej postaci. Inni uważają, że to dla niej wielka szansa, by pokazać się od zupełnie innej strony.

Gal Gadot jako Kleopatra. Kiedy w kinach?

Prace nad filmem "Cleopatra" są w początkowej fazie. Na razie nie podano wstępnej daty premiery. Jak podaje Onet - Paramount chciałby zrealizować produkcje jak najszybciej. 

Zobacz także: Zmiany na Netflixie. Zniknie irytujący użytkowników komunikat 

RadioZET.pl/Onet.pl