Zamknij

"Galerianki". Dagmara Krasowska zagrała Milenę. Jak dzisiaj wygląda?

27.07.2021 15:21
Galerianki
fot. Everett Collection/East News

"Galerianki" to głośna produkcja z 2009 roku. Dagmara Krasowska wcieliła się w Milenę, liderkę nastolatek, które wolny czas spędzały w galeriach handlowych. Jak się zmieniła i czym się zajmuje?

"Galerianki". Dagmara Krasowska zagrała Milenę. "Galerianki" to głośna produkcja z 2009 roku, która przedstawiała historię nastoletnich przyjaciółek. Dziewczyny spędzały czas w galeriach handlowych, gdzie poznawały wpływowych mężczyzn, z którymi uprawiały seks w zamian za prezenty. Co słychać u Dagmary Krasowskiej, czyli filmowej Mileny i jak dzisiaj wygląda?

Zobacz także: Mena Suvari wspomina pracę na planie "American Beauty". Jaki był Kevin Spacey?

"Galerianki". Dagmara Krasowska zagrała Milenę. Jak dzisiaj wygląda?

"Galerianki" były debiutem aktorskim Dagmary Krasowskiej. W produkcji wcieliła się w irytującą Milenę, która stała na czele ekipy. Aktorka otrzymywała różne propozycje. Wystąpiła między innymi w filmach "Bejbi blues", "Baby bump" oraz serialu "Krew z krwi". Epizodycznie pojawiała się w "Ojcu Mateuszu", "Pierwszej miłości" czy popularnych "Barwach szczęścia". Co ciekawe, w 2015 roku aktorka ostatni raz pojawiła się na ekranie, w serialu "Służby specjalne" Patryka Vegi. 

Dagmara Krasowska wycofała się z celebryckiego życia. Nie zobaczymy jej na czerwonym dywanie, a już tym bardziej pozującej do zdjęć na ściankach. Aktorka jest jednak bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje kadry ze swojego życia prywatnego. 

A jak bardzo się zmieniła? Można zobaczyć poniżej.

Zobacz także: "Holiday": Zwiastun polskiego thrillera psychologicznego o feralnych wakacjach [WIDEO]

RadioZET.pl/

quiz
Rozwiąż quiz

QUIZ: Rozpoznasz cytaty z kultowych polskich filmów i seriali? Sprawdź swoją wiedzę

quiz

"Nie ma takiego miasta - Lądyn! Jest Lądek, Lądek Zdrój, tak..."