Zamknij

Dagmara Krasowska z „Galerianek”. Co się z nią dzieje?

Redakcja
15.02.2018 15:10
Dagmara Krasowska z „Galerianek”. Co się z nią dzieje?
fot. YouTube

„Galerianki”, film Katarzyny Rosłaniec o nastolatkach szukających w polskich centrach handlowych mężczyzn, którzy w zamian za seks kupują im markowe ubrania i kosmetyki, kilka lat temu wywołał spore kontrowersje. Co się dzieje z aktorkami wcielającymi się w główne role?

Galerianki. Dagmara Krasowska (Milena) w 2018 roku

Główną bohaterką „Galerianek” była 14-letnia Alicja (Anna Karczmarczyk). Dziewczynka pochodząca z biednej rodziny zaczęła naukę w nowej szkole. Nie wzbudziła sympatii koleżanek, bo nie miała markowych ubrań i dysponowała jedynie przestarzałym modelem telefonu komórkowego. Alicja bardzo chciała im zaimponować, a zwłaszcza seksownej i wulgarnej Milenie (Dagmara Krasowska) i przebojowej Kai (Dominika Gwit).

Od premiery „Galerianek” minęło już dziewięć lat. Anna Karczmarczyk i Dominika Gwit wciąż obecne są w show-biznesie. Obie już niedługo zobaczymy w najnowszej produkcji TVP2 — serialu „Za marzenia”.

Zobacz także

A co dzieje się z Dagmarą Krasowską, która wcielała się w najbardziej charakterystyczną z dziewczyn, Milenę?

Dagmara studiowała socjologię. Ostatnio na ekranie można było oglądać ją w miniserialu „Służby specjalne”. Trzeba przyznać, że od czasu premiery „Galerianek” bardzo się zmieniła!

RadioZET.pl/sI