Zamknij

Nie żyje gwiazdor "MasterChefa". Miał 59 lat

Maciej Friedrich
27.11.2019 15:33
Nie żyje gwiazdor "MasterChefa". Miał 59 lat
fot. screen:YouTube

Gary Rhodes nie żyje. Jedna z legend branży kulinarnej i juror amerykańskiego i brytyjskiego "MasterChefa" zmarł w Dubaju w wieku 59 lat. Gwiazdora pożegnali między innymi Jamie Oliver.

Nie żyje Gary Rhodes, popularny restaurator i kucharz, doskonale znany fanom "MasterChefa" z roli jurora w amerykańskiej oraz brytyjskiej edycji programu. Występował także w innym hitowym programie, "Hell's Kitchen". Był autorem ponad 20 książek kucharskich oraz właścicielem czterech restauracji, w tym dwóch, które w ostatnich latach otworzył w Dubaju. Rhodes miał 59 lat.

 Harry Morton nie żyje. Zmarł założyciel sieci restauracji Pink Taco

Gary Rhodes nie żyje. Gwiazdora "MasterChefa" pożegnała rodzina i przyjaciele

Rodzina zmarłego opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała o śmierci Rhodes'a. Gwiazdor zmarł we wtorek 26 listopada w Dubaju.

- Wszyscy jesteśmy pogrążeni w smutku i z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci ukochanego męża, ojca i brata, Gary'ego Rhodes'a. Gary odszedł w wieku 59 lat, w ostatnich godzinach życia czuwała przy nim ukochana żona Jennie. Chcemy podziękować wszystkim za okazane wsparcie i prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tak trudnym dla nas czasie - czytamy.

Rhodes był bardzo uznaną postacią w branży kulinarnej. Wiele gwiazd postanowiło symbolicznie pożegnać go za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedną z nich był Jamie Oliver, prawdziwa legenda telewizyjnych programów kulinarnych.

- Moje serce i myśli są teraz przy żonie, dzieciach i rodzinie Gary'ego. Był fantastycznym szefem kuchni i niezwykłym ambasadorem brytyjskiego stylu gotowania. To on był dla mnie inspiracją, gdy stawiałem pierwsze kroki w branży. Zrewolucjonizował brytyjską kuchnię. Spoczywaj w pokoju, Chef - napisał Oliver na w poście na Instagramie.

 Godfrey Gao nie żyje. Znany aktor i model zmarł w wieku 35 lat

RadioZET.pl/MF