Zamknij

"Gdy sen nie nadchodzi" hitem na Netflixie. O czym jest film?

14.06.2021 11:58
Gdy sen nie nadchodzi
fot. Peter H. Stranks/Netflix

"Gdy sen nie nadchodzi" to nowy hit Netflixa. Jest to opowieść o losach ludzi, którzy znaleźli się w postapokaliptycznym świecie. Film cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników platformy. O czym opowiada i kto w nim występuje?

"Gdy sen nie nadchodzi" hitem na Netflixie. Amerykańska produkcja miała premierę 9 czerwca 2021 roku. Film cieszy się dużym zainteresowaniem. O czym opowiada i kto w nim występuje? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także: "Gdy sen nie nadchodzi": Netflix zapowiada nowy hit i pokazuje zwiastun [WIDEO]

"Gdy sen nie nadchodzi" hitem na Netflixie. O czym jest film?

"Gdy sen nie nadchodzi" to nowy film Netflixa, który cieszy się ogromną popularnością na platformie. Produkcja przedstawia historię społeczeństwa, które musi się odnaleźć w postapokaliptycznym świecie. Pewnego dnia dochodzi do wydarzenia, w którego efekcie przestają działać urządzenia elektroniczne. Ludzie nie mogą już zasnąć, a świat ogarnia chaos. Jill, dawna weteranka, zrobi wszystko, by uratować swoich najbliższych przed zagładą.

"Gdy sen nie nadchodzi": obsada filmu Netflixa

W obsadzie filmu "Gdy sen nie nadchodzi" wystąpili: Gina Rodriguez, Ariana Greenblatt, Frances Fisher, Jennifer Jason Leigh, Barry Pepper, Shamier Anderson, Finn Jones, Lucius Hoyos i Gil Bellows.

Produkcja jest dostępna do obejrzenia na platformie Netflix.

Zobacz także: "Wiedźmin": Netflix pokazał pierwszy teaser 2. sezonu. Co zapowiedź mówi nam o fabule? [WIDEO]

RadioZET.pl