Zamknij

George Clooney i Brad Pitt w thrillerze twórcy filmu Marvela. Kiedy premiera?

Sergiusz Kurczuk
27.09.2021 11:46
George Clooney i Brad Pitt
fot. Polaris Images/East News

George Clooney i Brad Pitt wystąpią w głównych rolach w nachodzącym thrillerze Jona Wattsa - twórcy serii "Spider-Man" dla Marvel Studios. O czym opowie film?

George Clooney i Brad Pitt ponownie razem na ekranie. Jon Watts został reżyserem thrillera z dwoma gwiazdorami w obsadzie. Kiedy premiera?

George Clooney i Brad Pitt w thrillerze Jona Wattsa

Zanim Jon Watts zajął się filmami o Spider-Manie z Tomem Hollandem w tytułowej roli, miał w swojej filmografii o wiele mniej familijne kino. Twórca hitów Marvela stworzył między innymi horror "Klaun" i thriller "Radiowóz" z Kevinem Baconem. Niebawem wróci do korzeni.

Jak podaje Deadline, Watts wyreżyseruje film, którego gwiazdami zostali George Clooney i Brad Pitt. Aktorzy współpracowali ze sobą wcześniej między innymi na planie hitu "Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra". Po latach znowu wystąpią w jednej produkcji. Na razie film nie ma jeszcze tytułu. Nie wiadomo też, która wytwórnia zajmie się jego produkcją.

O prawa do thrillera walczą zarówno wytwórnie kinowe, jak i platformy streamingowe. Film chcą powołać do życia Sony, Lionsgate, Annapurna, MGM, Universal i Warner Bros oraz Apple TV, Netflix i Amazon Prime. Watts zostanie nie tylko reżyserem, ale również scenarzystą i producentem. W tej ostatniej roli pomogą mu gwiazdorzy thrillera - Clooney i Smokehouse Pictures oraz Pitt i jego firma Plan B Entertainment.

Fabuła, jest obecnie owiana tajemnicą. Wiadomo jednak, że thriller opowie o dwóch działających na własną rękę speców od rozwiązywania problemów. Zostaną przydzielenie do tej samej roboty. Seria "Ocean’s Eleven" to nie jedyne tytuły, w którym grali Clooney i Pitt. Obaj gwiazdorzy wystąpili też między innymi w filmach "8" z 2012 roku, "Tajne przez poufne" z 2008 roku i "Niebezpieczny umysł" z 2002 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutuje nadchodzący thriller Jona Wattsa.

RadioZET.pl/Deadline