Zamknij

George Clooney zrobi film dla Netflixa. O czym będzie opowiadał i kiedy premiera?

Roksana Orlicka
24.02.2020 13:35
George Clooney stworzy film dla Netflixa
fot. AP Photo/East News

Netflix poinformował, że zakończyły się zdjęcia do filmu, którego reżyserem jest George Clooney. "The Midnight Sky", bo tak nazywa się produkcja, jest adaptacją uznanej powieści. Kiedy premiera i o czym będzie opowiadał film? Zdradzamy poniżej.

George Clooney zrobi film dla Netflixa. To już potwierdzona informacja, że George Clooney wyreżyserował nowy film Netflixa. Nosi on tytuł "The Midnight Sky" i jest oparty na znanej historii. Czego możemy się spodziewać? O czym będzie on opowiadał i kto w nim wystąpi? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Nie czas umierać: Premiera nowego Bonda odwołana z powodu koronawirusa

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Netflix: George Clooney wyreżyserował film "The Midnight Sky"

"The Midnight Sky" to tytuł najnowszego filmu George'a Clooneya produkcji Netflixa. Historia jest oparta na powieści "Good Morning, Midnight" autorstwa Lily Brooks-Dalton z 2017 roku. Jest to science-fiction, którego bohaterem jest samotny naukowiec mieszkający na Arktyce. Wiadomo, że w tę rolę wcieli się sam Clooney. Ma on powstrzymać astronautkę (Felicity Jones) chcącą wrócić na zniszczoną Ziemię. W filmie wystąpią: George Clooney, Felicity Jones, David Oyelowo, Kylie Chandler i Felicity Jones.

Przypominamy, że nie będzie to debiut reżyserski George'a Clooneya. Ma on na koncie takie filmy jak "Good Night and Good Luck" (2005), "Idy Marcowe" (2012) oraz "Suburbicon" (2017). Wiemy już, że jego najnowszy film pojawi się na Netflixie pod koniec 2020 roku.

Zobacz także:  Netflix: nowości na marzec 2020. Jakie filmy i seriale będzie można zobaczyć?

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

Zagłosuj

Obejrzysz film Clooneya dla Netflixa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Onet.pl/RO