Zamknij

Godfrey Gao nie żyje. Znany aktor i model zmarł w wieku 35 lat

Maciej Friedrich
27.11.2019 12:46
Godfrey Gao nie żyje. Znany aktor i model zmarł w wieku 35 lat
fot. screen:YouTube

Godfrey Gao nie żyje. Znany model i aktor znany między innymi z filmu „Dary Anioła: Miasto Kości” zmarł w wieku 35 lat. Zasłabł na planie popularnego reality show. Zagraniczne media poinformowały o szczegółach śmierci gwiazdora.

Nie żyje Godfrey Gao. Tajwańsko-kanadyjski aktor zmarł w środę, 27 listopada czasu chińskiego w wieku 35 lat. Popularność przyniosła mu rola Magnusa Bane'a w popularnym amerykańskim filmie „Dary Anioła: Miasto Kości”, adaptacji bestsellerowej powieści Cassandry Clare. Gao był również pierwszym azjatyckim modelem, który pracował dla prestiżowej marki Louis Vuitton. Gwiazdor zasłabł na planie jednego z popularnych reality-show.

 Harry Morton nie żyje. Zmarł założyciel sieci restauracji Pink Taco

Godfrey Gao nie żyje. Aktor i model zasłabł na planie programu

Godfrey Gao brał udział w programie „Chase me”, który znany jest z tego, że wymaga od uczestników dużego wysiłku fizycznego. W pewnym momencie aktor upadł i musiał zostać przewieziony do szpitala. Niestety, pomimo reanimacji gwiazdor nie przeżył. Więcej na temat okoliczności zdarzenia napisał „The Hollywood Reporter”, cytując chińską telewizję Zhejiang Television.

Personel medyczny na miejscu natychmiast rozpoczął leczenie i przetransportował go do szpitala […]. Niestety po dwóch godzinach leczenia ratunkowego szpital ogłosił, że aktor zmarł z powodu nagłego zatrzymania akcji serca – czytamy.

Nie żyje Godfrey Gao – kim był gwiazdor „Darów Anioła”?

Godfrey Gao urodził się 22 września 1984 roku w Tajpej na Tajwanie. W wieku 9 lat przeniósł się z rodziną do Kanady, gdzie studiował na Capilano University. W 2004 roku powrócił do rodzinnego kraju i rozpoczął karierę modela. Pozował na okładkach prestiżowych azjatyckich magazynów, w tym chińskim wydaniu „Elle Men”. Poza rolą w „Darach Anioła” pojawił się również w „Min & Max”, dubbingował także postać Kena w „Toy Story 3”.

 Nie żyje modelka Viola Macakova. Jej ciało było zmasakrowane

RadioZET.pl/MF