Zamknij

Gra o Tron 7. Wszystkie szczegóły!

Redakcja
20.06.2017 15:46
Gra o Tron 7. Wszystkie szczegóły!
fot. YouTube

„Gra o tron 7" już niedługo. Oto, co musisz wiedzieć o produkcji przed startem sezonu.

Siódma seria „Gry o tron", jak informują Wirtualne Media, będzie liczyć siedem odcinków, a finał będzie trwał aż 81 minut. Za reżyserię odpowiadają: Mark Mylod, Jeremy Podeswa, Matt Shakman i Alan Taylor. Za produkcję: David Benioff i D.B. Weiss. W serialu ponownie pojawią się aktorzy tacy jak: Peter Dinklage, Nikolaj Coster-Waldau, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Maisie Williams i Sophie Turner.

Dobre wiadomości są takie, że polska premiera odbędzie się równolegle ze światową: w nocy z 16 na 17 maja o godz. 3.00 w HBO. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć również w poniedziałek 17 lipca godzinie 20.10. Kolejne odcinki siódmego sezonu kultowego serialu będą pokazywane co tydzień: premierowo o godz. 3.00 i 20.10. Serial pojawi się również w HBO GO.

Z kolei ostatni, ósmy sezon hitowej produkcji może trafić na antenę HBO dopiero w 2019 roku. Casey Bloys z HBO przyznał bowiem w rozmowie z „Entertainment Weekly", że stacja nie zamierza wywierać czasowej presji na twórcach „Gry..." – Davidzie Benioffie and D.B. Weissie.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media