Zamknij

„Gra o Tron" wróciła z 7. sezonem. Wystąpił Ed Sheeran!

Redakcja
17.07.2017 09:07
„Gra o Tron" wróciła z 7. sezonem. Wystąpił Ed Sheeran!
fot. YouTube

„Gra o tron" wróciła z 7. sezonem! Pierwszy odcinek zatytułowany „Smocza Skała" tradycyjnie zebrał przed telewizorami miliony widzów z całego świata.

Gra o Tron 1. odcinek 7. sezonu

Polscy widzowie mogli oglądać pierwszy odcinek siódmego sezonu razem z amerykańskimi. Nikogo nie powinno więc dziwić, że niektórzy przyjdą do pracy bardzo zaspani.

Nie chcemy zdradzać zbyt dużo szczegółów, ale 1. odcinek 7. sezonu był – tradycyjnie – podsumowaniem tego, co oglądaliśmy ostatnio. Pojawiło się jednak kilka nowych wątków, a nawet nowy bohater.

Zaskoczeniem może być też to, że już w pierwszym odcinku pojawił się Ed Sheeran. Choć o tym, że brytyjski piosenkarz zagra w kultowym serialu HBO, mówiono od dawna, a i on sam oficjalnie potwierdził te informacje, chyba nikt nie spodziewał się, że sympatycznego rudzielca zobaczymy już w pierwszym odcinku.

Przypomnijmy, że premiera pierwszego odcinka najnowszego sezonu „Gry o tron" odbyła się w nocy z 16 na 17 lipca o godzinie 3:00 na antenie HBO. Powtórkę zaplanowano o godz. 20.10 w HBO oraz o godz. 21.00 w HBO3. Każdy epizod można też oglądać online na platformie HBO GO.

Oglądaliście 1. odcinek 7. sezonu „Gry o tron"? Jak oceniacie?

RadioZET.pl/SI