Zamknij

Gra o tron: Dramat jednego z aktorów popularnego serialu. Przez lata walczył o przetrwanie

Roksana Orlicka
04.12.2019 15:36
Gra o tron dramat aktora serialu
fot. YouTube/GameofThrones

,,Gra o tron" miała swój finał kilka miesięcy temu, jednak wciąż wiele mówi się o tej produkcji. Niedawno serial zadebiutował na DVD. Z tej okazji ukazały się nowe informacje dotyczące życia aktorów, którzy przez lata byli związani z produkcją HBO. Okazuje się, że trudną sytuację miał Rory McCann, czyli serialowy Ogar.

,,Gra o tron" - jeden z aktorów żył w fatalnych warunkach. Rory McCann, który przez lata wcielał się w ,,Grze o tron" w Ogara potwierdził, że nie miał łatwego życia. Aktor udzielił przejmującego wywiadu z okazji premiery DVD z ,,Grą o tron". W jakich warunkach przyszło mu żyć i dlaczego walczył o przetrwanie?

Gra o tron: Rory McCann, serialowy Ogar, żył w trudnych warunkach

,,Gra o tron" jest z pewnością jednym z najważniejszych seriali w dziejach srebrnego ekranu. Rola w kultowym już serialu przyniosła aktorom światową rozpoznawalność, dzięki której posypały się propozycje związane z dalszą pracą w branży. 

Zobacz także: Gra o Tron: Kolejna wpadka w serialu. Widzowie wyłapali ją w ostatnim odcinku 

Aktorzy związani z ,,Grą o tron" od czasu do czasu udzielają wywiadów, w których zdradzają, jak wyglądała ich przeszłość. Okazuje się, że niektórzy nie mieli wcale łatwo, a angaż w słynnej produkcji HBO odmienił ich życie. Rory McCann (Ogar) żył w naprawdę fatalnych warunkach. 

Serialowy Ogar wziął udział w programie "Game of Thrones Reunion Special", w którym zdradził, że przez niecały rok mieszkał na Islandii. Co więcej, nie miał żadnych pieniędzy.

Mieszkałem w namiocie i czasem kradłem jedzenie - powiedział szczerze.

Aktor wyznał, że każdego dnia walczył o przetrwanie i nie sądził, że tak odmieni się jego los. 

Zobacz także:  HBO w grudniu. Na platformie pojawi się między innymi "Wataha" i "Harry Potter". Co jeszcze można zobaczyć?

Po jakimś czasie wróciłem na Islandię, żeby w końcu opłacić karę w bibliotece - zażartował.

Przypominamy, że serial ,,Gra o tron" był emitowany w latach 2011-2019 na kanale HBO

Zobacz także:  „Gra o Tron”: serialowe rekwizyty tworzą Polacy. Niesamowite zdjęcia na Instagramie

RadioZET.pl/Gazeta.pl/RO