Zamknij

Gra o tron - odcinek 6 online! HBO wypuściło go przez pomyłkę

Redakcja
17.08.2017 16:01
Gra o tron s07e06 online gdzie oglądać
fot. screen

Szósty odcinek "Gry o tron" online już jest dostępny! Na tydzień przed oficjalną premierą nowego epizodu sagi fani nie muszą czekać w niecierpliwości i już teraz mogą sprawdzić, co się wydarzy dalej. Wszystko przez samo HBO, które wyemitowało szóstą część przed jej planowaną premierą.

"Gra o tron" s07e06 już online! Kilkanaście dni temu informowaliśmy Was o ataku hakerskim na HBO, w wyniku którego wyciekło wiele pilnie strzeżonych danych na temat nadchodzących części sagi (HBO zhakowane - wyciekły odcinki "Gry o tron" i innych seriali). Teraz telewizja sama "postarała się" o to, by nieprezentowany odcinek już trafił do sieci. Wszystko przez hiszpańskiego partnera stacji, który omyłkowo, zamiast właściwego epizodu, pokazał kolejny. Choć materiał po zaledwie godzinie  zdjęto, to jednak tyle wystarczyło, by został skopiowany i ponownie udostępniony - tym razem już nielegalnie.

Pirackich kopii jest wiele, choć to pewnie nikogo nie dziwi, bo "Gra o tron" cieszy się ogromnym zainteresowaniem i z każdym kolejnym sezonem plasuje się na kolejnych listach najbardziej "piraconych" seriali.

Warto dodać, że wyciek szóstego odcinka siódmej serii "Gry o tron" nie jest jedynym, do którego przyczyniły się osoby odpowiedzialne za dystrybucję produkcji. 4 sierpnia Star India, partner HBO odpowiedzialny za promocję "Gry o Tron" na rynku indyjskim, poinformował o wycieku czwartego odcinka serii. Kilka dni temu aresztowano cztery osoby, które mogły być za ten wyciek odpowiedzialne.

My, żeby nie przekroczyć dopuszczalnej tygodniowej dawki emocji, na wszelki wypadek z oglądaniem s07e06 czekamy do oficjalnej premiery.

RadioZET.pl/SA