Zamknij

Grażyna Błęcka-Kolska wraca do telewizji

Redakcja
25.10.2017 10:04
Grażyna Błęcka-Kolska wraca do telewizji
fot. mat.prasowe

Grażyna Błęcka-Kolska wraca do telewizji! Zobaczymy ją na antenie Polsatu w najbliższą niedzielę, 29 października, o godzinie 20:00 w 9. odcinku serialu „W rytmie serca”.

Grażyna Błęcka-Kolska zagra Grażynę Urbańską, która będzie zeznawała w sądzie w sprawie o pobicie profesora Piwonia (Grzegorz Gadziomski). Prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki) jest pewny swego. Na sali rozpraw obecna jest aspirant Weronika Nowacka, na jej widok Siedlecki od razu straci humor i ostro zaatakuje Adama.

- Oskarżony Adam Żmuda bez żadnego powodu napadł na swojego promotora, używając przemocy, wyrządził profesorowi Piwoniowi cały szereg poważnych obrażeń!

Zeznania pierwszego świadka – Grażyny Urbańskiej kompletnie Adama pogrążą. Jednak niespodziewanie w sądzie pojawi się dr Zych (Piotr Fronczewski).

- Wysoki Sądzie, jestem kierownikiem przychodni w Kazimierzu Dolnym, mam istotne dla sprawy orzeczenie.

Jakiego asa z rękawa wyciągnie Zych? Czy adwokat Krzemek będzie w stanie udowodnić, że zeznania Grażyny są fałszywe? Jakie jeszcze „niespodzianki” szykuje Piwoń? Dowiemy się już w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Przypomnijmy, że Grażyna Błęcka-Kolska trzy lata temu przeżyła prawdziwy koszmar. W wypadku samochodowym zginęła jej córka, Zuzanna. Od tego czasu aktorka zrobiła sobie przerwę w pracy. Teraz jednak wraca do kina i telewizji.

RadioZET.pl/SI