Zamknij

Spin-off "Grease" coraz bliżej. Są już pierwsze informacje

16.10.2020 13:35
Kadr z filmu Grease
fot. Paramount/Courtesy Everett Collection

"Grease" to jeden z najpopularniejszych musicali wszech czasów. Produkcja z Olivią Newton-John i Johnem Travoltą. W przygotowaniu jest spin-off filmu. Co już o nim wiadomo?

Spin-off "Grease" coraz bliżej. Dla przypomnienia - film miał premierę w 1978 roku i pomimo upływu czasu wciąż jest niezwykle popularny. To już pewne, że produkcja z Olivią Newton-John i Johnem Travoltą doczeka się spin-offu. Jak podaje filmweb.pl - pojawiły się nowe informacje dotyczące serialu, a czas zweryfikował pewne plany.

Zobacz także: Jessica Chastain i Ralph Fiennes w dramacie "The Forgiven". Zobaczcie pierwsze zdjęcie 

"Grease": spin-off coraz bliżej. Co już wiemy?

HBO ogłosiło w 2019 roku, że na platformie HBO Max ma się pojawić w przyszłości serial inspirowany filmem "Grease", co więcej nadano mu roboczy tytuł "Grese: Rydell High". Jak się dowiedział filmweb.pl - plany mocno się zmieniły. Przede wszystkim serial nie powstanie dla HBO, a platformy Paramount Plus. Nieoficjalnie podano, że zmienił się także jego tytuł i ma się nazywać "Grease: Rise of the Pink Ladies"

Spin-off ma przedstawiać historię przyjaźni Sandy, Rizzo, Jan, Marty i Frenchy. Z tej okazji mają zostać przygotowane nowe utwory. Co więcej, filmweb.pl podaje, że usłyszenie przebojów znanych z "Grease" jest mało prawdopodobne, bo już na wczesnym etapie prac nie udało się dogadać z właścicielami praw do oryginalnych piosenek.

"Grease": kiedy powstanie spin-off filmu?

Prace nad serialem inspirowanym "Grease" są dopiero we wczesnej fazie, dlatego data premiery nie jest jeszcze znana. Nie wiemy także, kto znajdzie się w obsadzie. 

Zobacz także: Nowy Bond nie został jednak wybrany. Tom Hardy nie zastąpi Daniela Craiga?

RadioZET.pl/Filmweb.pl