Zamknij

"Gunpowder Milkshake": zapowiedź filmu akcji z gwiazdami Marvela i "Gry o tron" [WIDEO]

21.05.2021 14:10
"Gunpowder Milkshake": zapowiedź filmu akcji z gwiazdami Marvela i "Gry o tron" [WIDEO]
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER; Rex Features/East News

Karen Gillan i Lena Headey łączą siły w nowym filmie akcji! Kiedy premiera "Gunpowder Milkshake" i o czym opowie fabuła? Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

"Gunpowder Milkshake" to opowieść o zabójczym duecie matki i córki, w które wcielą się gwiazdy Kinowego Uniwersum Marvela i "Gry o tron". W sieci ukazał się pierwszy teaser produkcji.

"Gunpowder Milkshake" - pierwsza zapowiedź filmu akcji 

Pierwszy teaser filmu "Gunpowder Milkshake" prezentuje się następująco:

Zgodnie z opisem fabuły, zamieszczonym przez magazyn Collider, "Gunpowder Milkshake" traktować będzie o losach matki i córki, które pracują jako płatne zabójczynie. Gdy młodsza z nich wpada w tarapaty, cała społeczność morderczyń łączy siły, by pomóc dziewczynie.

W rolach głównych zobaczymy gwiazdę "Strażników Galaktyki" Karen Gillan oraz Lenę Headey, która zasłynęła rolą Cersei Lannister w "Grze o tron". Na ekranie towarzyszyć im będą: Carla Gugino ("Nawiedzony dom na wzgórzu"), Michelle Yeoh ("Bajecznie bogaci Azjaci"), Angela Bassett ("Black Panther") i Paul Giamatti ("Człowiek ringu").

"Gunpowder Milkshake" - kiedy premiera?

Reżyserują Aharon Keshales i Navot Papushado, którzy z pomocą Ehuda Lavskiego napisali również scenariusz. "Gunpowder Milkshake" zadebiutuje na ekranach kin 13 sierpnia 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Collider.com