Zamknij

Gwiazda "Gotowych na wszystko" walczyła o życie. Co się stało?

Redakcja
18.09.2018 10:23
Gwiazda "Gotowych na wszystko" walczyła o życie. Co się stało?
fot. Instagram:@marciacrossbg

Marcia Cross to jedna z gwiazd popularnego serialu "Gotowe na wszystko". W niedzielę poinformowała swoich fanów, że zmaga się z ciężką chorobą. Opublikowany przez nią wpis wzruszył dziesiątki tysięcy internautów.

"Gotowe na wszystko" to emitowany do 2012 roku serial, który w ciekawy sposób łączył w sobie cechy komedii, dramatu oraz kryminału. Perypetie pięciu przyjaciółek, które łączą obowiązki pani domu z rozwiązaniem zagadki kryminalnej, przyciągały przed telewizory rzesze fanów. Również w Polsce serial był bardzo popularny, szczególnie wśród kobiet.

W jedną z głównych bohaterek, obsesyjnie kompulsywną Bree Van De Kamp, wcieliła się amerykańska aktorka Marcia Cross. To właśnie świetnie zagrana rola w "Gotowych na wszystko" pozwoliła jej zyskać największą popularność. Sympatyczna 52-latka zyskała ogromną rzeszę fanów między innymi na Instagramie. I to właśnie w mediach społecznościowych postanowiła poinformować o swojej ciężkiej chorobie.

Na co choruje gwiazda "Gotowych na wszystko"?

W niedzielę na profilu Marcii Cross na Instagramie pojawiło się zdjęcie aktorski w bardzo krótkich włosach i ze smutnym wyrazem twarzy. Podpis pod fotografią wyjaśnił jej wygląd.

- Tak bardzo jestem wdzięczna i szczęśliwa, że żyję, jednak smutno mi, że wypadły mi włosy i mają obecnie około 1 cala długości i są jak cra cra (pióra kruka). Czy ktoś jeszcze stracił włosy w wyniku raka? Porozmawiajcie ze mną. Doskonale was rozumiem - napisała Marcia.

Reakcja fanów była natychmiastowa. Pod zdjęciem pojawiła się ogromna liczba komentarzy od zmartwionych wielbicieli. Nie zabrakło także słów otuchy i życzeń powrotu do zdrowia. Na szczęście dzień później aktorka opublikowała kolejny wpis, który uspokoił internautów.

- Drodzy obserwatorzy, przepraszam was za to, że mój post nie był dla was jasny. Zwalczyłam raka. Wszystko jest w porządku. To była ciężka droga, ale jestem już zdrowa, szczęśliwa i o wiele bardziej wdzięczna.

Aktorka w jednym z komentarzy wyjaśniła, że w tym momencie jest już 8 miesięcy po leczeniu i nie wystąpił nawrót choroby. Gwieździe "Gotowych na wszystko" życzymy oczywiście jak najwięcej zdrowia.

Warto wiedzieć, że objawem nowotworu głowi szyi może być między innymi ból gardła. Warto wiedzieć, gdzie przeprowadzić odpowiednie badania.

RadioZET.pl/MF