Zamknij

Gwiazda „Na Wspólnej” po 16 latach odchodzi z serialu. Czemu podjęła taką decyzję?

Redakcja
04.01.2019 12:33
Gwiazda „Na Wspólnej” po 16 latach odchodzi z serialu. Czemu podjęła taką decyzję?
fot. Instagram:@ilona_wronska

Fanów serialu „Na Wspólnej” czeka duże zaskoczenie. Po 16 latach z serialu znika Ilona Wrońska, czyli serialowa Kinga Brzozowska. Dlaczego aktorka zdecydowała się rezygnację z udziału w produkcji?

Na Wspólnej” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych. Perypetie przyjaciół zamieszkujących apartamentowiec przy tytułowej warszawskiej ulicy widzowie mogą śledzić od 2003 roku. Niedługo więc produkcja będzie świętować swoje 16. urodziny. Fani zdążyli zżyć się z ulubionymi bohaterami i z niecierpliwością czekają na rozwinięcie związanych z nimi wątków. Jedną z postaci, która pojawia się w serialu od samego początku jego emisji, jest Kinga, żona Michała Brzozowskiego. W jej rolę wcieliła się Ilona Wrońska, dla której była to pierwsza poważna rola. Niestety, aktorka po wielu latach zdecydowała się na odejście z obsady. Czym argumentuje tę niełatwą decyzję?

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda "Na Wspólnej" szczerze o chorobie córki. "Ja muszę być nieśmiertelna"

EN_01062057_0023
fot. Instagram:@VIPHOTO/East News

Iwona Wrońska odchodzi z „Na Wspólnej”

W wywiadzie dla „Super Expressu” Iwona Wrońska zdradziła, dlaczego odchodzi z „Na Wspólnej” po tylu latach.

– Z tą decyzją tak naprawdę nosiłam się dość długo. Tylko człowiek, zanim dojrzeje do tego, żeby pewne rzeczy powiedzieć głośno, potrzebuje po prostu czasu. Ja tego potrzebowałam. Gdy ta decyzja we mnie dojrzała, byłam w stanie wtedy już uczciwie porozmawiać o tym, że mój czas w „Na Wspólnej” dobiega już końca. Czego się miałam nauczyć, to już się nauczyłam. Tak naprawdę głównym powodem było to, że czułam, że muszę coś zmienić, pójść swoją drogą, otworzyć kolejne drzwi.

Aktorka podkreśliła również, że nie ma żadnych zastrzeżeń do pracy na planie i nie może niczego zarzucić ekipie, z którą współpracowała.

– Ja zawsze z chęcią przychodziłam na ten plan. Nie było dnia, żebym myślała: „Ojej, znowu muszę iść na Wspólną”. Ludzie, z którymi tam współpracowałam, to naprawdę fantastyczne osoby. Z niektórymi się bardzo blisko zakolegowałam.

Postać Kingi znika z „Na Wspólnej”

Oczywiście scenarzyści musieli znaleźć sposób, jak w logiczny sposób pozbyć się postaci Kingi. Wrońska twierdzi w wywiadzie, że udało im się wybrnąć z tej niecodziennej sytuacji.

Wrońska
fot. Instagram:@ilona_wronska

– Będzie tam dosyć dużo nagromadzonych negatywnych emocji, zwłaszcza w relacji z mężem, co doprowadzi do tego, że już nie będą chcieli ze sobą być, aczkolwiek to nie będzie powód do tego, że ona zniknie. [...] scenarzyści wybrnęli z tego i znaleźli na to pomysł.

Mamy nadzieję, że Iwonę Wrońską już niedługo zobaczymy w nowej produkcji filmowej lub serialu.

ZOBACZ TEŻ: "M jak Miłość": Artur Barciś straci pracę przez Kacpra Kuszewskiego?

RadioZET.pl/se.pl/MF