Zamknij

Gwiazda Polsatu poprowadzi program o disco polo?

Redakcja
16.01.2019 12:59
Gwiazda Polsatu poprowadzi program o disco polo?
fot. TOMASZ RADZIK/East News

Muzyka disco polo coraz częściej gości w polskich stacjach telewizyjnych. Na antenie Polsatu pojawi się program „Moje disco, moje wszystko”, który poprowadzi jedna z popularnych prezenterek. O kogo chodzi?

Muzyka disco polo przeżywa w naszym kraju drugą młodość. Gatunek jeszcze dekadę temu traktowany z przymrużeniem oka, obecnie pojawia się w programach telewizyjnych, stacjach radiowych, a ogólnopolskie festiwale przyciągają rzesze fanów. Hit „Ona tańczy dla mnie” znalazł się nawet w amerykańskim serialu Netflixa. Wykonawcy tacy jak Zenek Martyniuk zyskują ogromną popularność i zarabiają krocie. Kwestią czasu było więc pojawienie się cyklicznego programu dotyczącego tego gatunku. „Moje disco, moje wszystko” to nowy format stacji, który według magazynu „Party” ma zadebiutować na kilku kanałach Polsatu wiosną 2019 roku. Producenci muszą wiązać z produkcją duże nadzieje, ponieważ w roli prowadzącej ma pojawić się jedna z największych gwiazd stacji.

EN_01336763_0867
fot. TRICOLORS/East News

Paulina Sykut-Jeżyna w programie o disco polo?

Jak poinformował magazyn „Party”, rolę prowadzącej nowy program powierzono Paulinie Sykut-Jeżynie, jednej z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek Polsatu. Pogodynka stacji znana jest widzom między innymi z prowadzenia „Must Be The Music” oraz „Tańca z gwiazdami”. Już 1 marca 2019 roku ponownie poprowadzi taneczne zmagania u boku Krzysztofa Ibisza.

ZOBACZ: Zenek Martyniuk wystąpi w filmie. W kogo się wcieli?

O angażu do „Moje disco, moje wszystko” Paulina opowiedziała „Party” w jednym z wywiadów.

– Właśnie nagrywamy program „Moje disco, moje wszystko”. To recitale polskich zespołów, w trakcie których będę przeprowadzać wywiady z muzykami.

Czy format skierowany do fanów disco odniesie sukces? Zważywszy na popularność gatunku, ma na to duże szanse.

RadioZET.pl/plejada.pl/MF