Zamknij

Gwiazda "Predatora" wcieli się w młodego Stevena Spielberga w filmie biograficznym "The Fabelmans"

28.05.2021 17:38
Steven Spielberg i Julia Roberts na planie "Haka"
fot. Columbia Pictures/Sony Pictures Home Entertainment/Collection Chritophel/East News

Gabriel LaBelle wcieli się w rolę młodego Stevena Spielberga w filmie luźno bazującym na biografii słynnego amerykańskiego reżysera. CO jeszcze wiadomo o fabule „The Fabelmans”?

„The Fabelmans” to najnowszy projekt filmowy reżysera Stevena Spielberga, luźno bazujący na młodości amerykańskiego twórcy. Produkcja ma opowiadać historię młodego chłopaka, Sammy’ego, który nad wyraz interesuje się kinem, a jego historia inspirowana jest dzieciństwem i okresem dorastania samego Spielberga. Właśnie obsadzono centralną postać.

Gabriel LaBelle młodym Stevenem Spielbergiem. Kto jeszcze w obsadzie?

Gabriel LaBelle został wybrany młodym Stevenem Spielbergiem. Aktor, najlepiej znany z występu w nowej odsłonie serii „Predator” został wybrany młodym Stevenem na drodze castingu.

Wiemy też, kto wcieli się w pozostałe role. Matkę Spielberga ma zagrać Michelle Williams, ojcem będzie Paul Dano, a jego ulubionym wujem Seth Rogen. Chwilowo nie znamy więcej szczegółów dotyczących obsady dzieła. Wiadomo jednak, że za kamerą stanie sam Steven Spielberg, który jest też współautorem scenariusza, napisanego wraz z Tonym Kushnerem. 

„The Fabelmans” – kiedy premiera? 

Premiera filmu przewidziana jest na 2022 rok. Fanom reżysera należy jednak przypomnieć, że już w grudniu 2021 na nasze ekrany zawita inny film Spielberga – „West Side Story”, nowa wersja słynnego musicalu, nagrodzonego aż 10 Oscarami.

Czytaj także:

RadioZET.pl/NaEkranie.pl/Deadline.com