Zamknij

Gwiazda TVN bierze rozwód po 17 latach małżeństwa? "Ich uczucie całkiem się wypaliło"

Maciej Friedrich
19.12.2019 16:57
Gwiazda TVN bierze rozwód po 17 latach małżeństwa? "Ich uczucie całkiem się wypaliło"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Agnieszka Cegielska to jedna z najpopularniejszych prezenterek stacji TVN, która od 15 lat informuje widzów o pogodzie. Według medialnych doniesień w życiu dziennikarki nie dzieje się najlepiej. Agnieszka po 17 latach małżeństwa szykuje się do rozwodu. 

Agnieszka Cegielska, choć jej nazwisko nie pojawia się na pierwszych stronach gazet, jest jedną z największych gwiazd TVN. 40-latka od 2004 roku pracuje dla stacji jako uwielbiana przez widzów pogodynka, za co trzykrotnie otrzymała nagrodę Telekamery. Na swoim koncie ma również inne projekty, widzowie mogli oglądać ją między innymi jako jedną z uczestniczek "Tańca z gwiazdami" w 2008 roku. 

Prywatnie Agnieszka od 2002 roku jest żoną Dariusza Cegielskiego. Para, która zna się od liceum, wychowuje 10-letniego syna Franciszka. Niestety, jak donosi tygodnik "Na Żywo", w ich małżeństwo wisi na włosku. 

Michał Wiśniewski oburzony propozycją TVN. „Trochę słabe”

Agnieszka Cegielska weźmie rozwód? Gwiazda TVN zna męża od liceum

Według informacji tygodnika, Agnieszka Cegielska szykuje się do rozwodu. Po 17 latach małżeństwa prezenterka i jej mąż mieli podjąć decyzję o zakończeniu związku. 

Małżonkowie są zdecydowani na rozwód, ustalili już nawet kwestie dotyczące podziału majątku. Nie ma w tej sprawie między nimi nieporozumień. Rozstają się z klasą, najważniejsze jest dla nich dobro ich syna. Ich drogi już dawno się rozeszły. Przez lata życia na odległość ich uczucie całkiem się wypaliło - podaje informator "Na Żywo". 

Adam Zdrójkowski komentuje doniesienia o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską: "To absurd"

RadioZET.pl/se.pl/MF