Zamknij

Gwiazda TVP wystąpi w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Redakcja
08.01.2019 12:43
Gwiazda TVP wystąpi w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"
fot. Instagram:@macademiangirl

Nowe edycja tanecznego show "Taniec z Gwiazdami" zapowiada się bardzo interesująco, między innymi ze względu na zaproszonych gości. Jedną z uczestniczek ma być popularna prowadząca, znana widzom w TVP2.

"Taniec z Gwiazdami" to taneczne show, które widzowie mogą oglądać od 2005 roku. Oparty na brytyjskim formacie "Dancing with the Stars" program do 2011 roku emitowany był przez TVN, a od 2014 roku pojawia się na antenie Polsatu. Rywalizują w nim pary złożone z profesjonalnych tancerzy oraz znanych osobowości ze świata mediów i sportu. Ósmą edycję programu wygrali Beata Tadla i Jan Kliment. Kolejna odsłona show zapowiedziana została na wiosnę 2019 roku.

Fani "Tańca z Gwiazdami" jak zwykle z niecierpliwością wyczekują informacji o gwiazdach, które spróbują swoich sił na parkiecie. W poprzednich edycjach byliśmy świadkami kilku zaskoczeń, takich jak na przykład świetny występ rapera Popka, którego wielu spisywało na straty. Również tym razem producenci robią wszystko, by goście byli różnorodni i interesujący. Jak donosi magazyn "Flesz", potwierdzona została obecność kolejnej uczestniczki. To znana blogerka i prowadząca znana z TVP.

Tamara
fot. Instagram:@macademiangirl

Gwiazda TVP w "Tańcu z gwiazdami"

Tamara Gonzalez Perea, znana także jako Macademian Girl, to blogerka modowa, stylistka i prezenterka. Od lipca 2018 roku możemy oglądać ją w TVP jako prowadzącą program "Pytanie na śniadanie". Jej blog modowy cieszy się ogromną popularnością, a profil na Instagramie obserwuje ponad 560 tysięcy użytkowników. Według "Flesza" gwiazda otrzymała propozycję udziału w "Tańcu z Gwiazdami" o wiele wcześniej, ale dopiero teraz zdecydowała się ją przyjąć. Prezenterka nie musi martwić się o kondycję, trenuje bowiem między innymi pole dance i jiu jitsu.

ZOBACZ: Macademian Girl padła ofiarą hakera

W nowej edycji na parkiecie obok Tamary zobaczymy między innymi Mistera Polski 2017 Jakuba Kucnera czy byłą żonę polskiego skoczka narciarskiego, Justynę Żyłę. Pojawiły się również informacje, że w programie może pojawić się Agnieszka Radwańska.

Perea
fot. Instagram:@macademiangirl

RadioZET.pl/MF