Zamknij
High School Musical
8 Zobacz galerię
fot. Walt Disney Pictures/Album/East News

Zaczynali pojawiać się produkcjach Disneya, gdy byli jeszcze dziećmi. Część z nich zrobiła wielką karierę, inni odeszli w zapomnienie. Czym się obecnie zajmują i jak wyglądają?

Gwiazdy Disneya - jak się zmieniły przez lata i czym się obecnie zajmują? Filmy i seriale Disneya, zwłaszcza te przeznaczone dla dzieci i nastolatków, biły rekordy popularności, a odtwórcom głównych ról przyniosły ogromną rozpoznawalność. Czym się obecnie zajmują dziecięce gwiazdy Disneya i jak wyglądają? Sprawdziliśmy.

Zobacz także:  Zagrali w filmie, gdy byli dziećmi. Jak obecnie wyglądają i czym się zajmują? 

Gwiazdy Disneya - jak się zmieniły przez lata i czym się obecnie zajmują?

Historia gwiazd Disneya w niektórych przypadkach nie jest kolorowa. Nieradzenie sobie ze sławą, problemy z alkoholem i narkotykami i próby zerwania z wizerunkiem wiecznego nastolatka. Niektórzy jednak wykorzystali swoje pięć minut i nie narzekają na brak pracy. 

Disney Channel to kanał, który od rana do wieczora emituje seriale i filmy. Kierowane są one dla dzieci i nastolatków. Często opowiadają o trudach dorastania, uczą wartości przyjaźni i miłości, a także pokazują, jak ważna w życiu człowieka jest pasja. Najmłodsi śledzą losy ulubionych bohaterów. Stacja zaczęła nadawać w Polsce w 2006 roku. W tamtym czasie ogromną popularnością cieszyły się takie seriale "Hannah Montana", "Słoneczna Sonny" czy "Czarodzieje z Waverly Place". Jeśli chodzi o filmy, to najmłodszych zachwycał "High School Musical" czy "Camp Rock".

Jak potoczyły się losy bohaterów związanych z produkcjami Disneya? Czym się zajmuje Ashley Tisdale, jak wyrosła Zendaya i jak radzą sobie uroczy bracia z serialu "Nie ma to jak hotel"? Sprawdziliśmy. Szczegóły w galerii. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl