Zamknij
Gwyneth Partlow
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Wiele gwiazd Hollywood ma polskie korzenie. Niektóre aktorki i niektórzy aktorzy chętnie przyznają się do tego, że ich przodkowie pochodzili z Polski. O kim mowa? Zdradzamy w naszej galerii.

Gwiazdy Hollywood z polskimi korzeniami. Okazuje się, że jest ich naprawdę sporo. Niewiele osób wie, że Scarlett Johansson, Gwyneth Paltrow czy Juliette Binoche łączy polskie pochodzenie. Kto jeszcze w Hollywood może się pochwalić takimi korzeniami? 

Zobacz także:  Natalie Portman przeszła ogromną metamorfozę. Ogromna zmiana do roli

Gwiazdy Hollywood z polskimi korzeniami. Niektóre są zaskoczeniem

Hollywood to miejsce, które od lat przyciąga wiele osób. Udział w budowie filmowej potęgi miało wiele Polaków. Często nie zdajemy sobie sprawy, że i gwiazdy filmowe mają polskie korzenie. Niektóre z nich chętnie opowiadają o tym, skąd pochodzą ich przodkowie. Inne nawet odwiedziły Polskę i opowiedziały o swoich wrażeniach z podróży. Polacy pojawiają się także w hollywoodzkich produkcjach.

Wśród największych gwiazd Hollywood można znaleźć wiele aktorek i wielu aktorów z polskimi korzeniami. Wśród nich można wymienić m.in. Juliette Binoche, Scarlett Johansson czy Natalie Portman. Jaka jest ich historia? Jak to się stało, że członkowie ich rodziny wyprowadzili się z Polski?

Które gwiazdy mają polskich przodków? Niektóre nazwiska mogą zaskoczyć. O kim mowa? Można się przekonać w naszej galerii.

Zobacz także:  Polscy widzowie oburzeni tłumaczeniem w Bondzie. Poszło o imię i nazwisko bohaterki

RadioZET.pl