Zamknij

„Kobiety Mafii 2”: gwiazdy na uroczystej premierze [WIDEO, WYWIADY, DATA PREMIERY]

Redakcja
20.02.2019 14:01
„Kobiety Mafii 2”: gwiazdy na uroczystej premierze [WIDEO, WYWIADY, DATA PREMIERY]
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

We wtorek, 19 lutego, w warszawskich Złotych Tarasach odbyła się oficjalna premiera „Kobiet Mafii 2”, najnowszego filmu Patryka Vegi. Reporterom Radia ZET udało porozmawiać się z aktorami oraz samym reżyserem.

Patryka Vegi nie trzeba nikomu przedstawiać. Polski reżyser ma co prawda tylu samo zwolenników co przeciwników, jednak popularności nie można mu odmówić. Podobnie jest z reżyserowanymi przez niego filmami. Produkcje takie jak „Pitbull. Nowe porządki” czy „Botoks” przez wielu uznawane są za zbyt wulgarne, co nie zmienia faktu, że osiągnęły doskonałe wyniki sprzedażowe. Nie inaczej było w wypadku „Kobiet Mafii”, jednego z kasowych hitów 2018 roku. Już 22 lutego w kinach pojawi się druga część filmu. Z tej okazji reżyser oraz aktorzy pojawili się w warszawskich Złotych Tarasach. Reporterom Radia ZET udało się porozmawiać z niektórymi z nich, w tym samym Patrykiem Vegą.

Patryk Vega Kobiety Mafii 2
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

„Kobiety Mafii 2” Patryka Vegi

Ciężko odmówić Patrykowi Vedze rozmachu podczas produkcji „Kobiet Mafii 2”. Film kręcono na trzech kontynentach i w sześciu krajach, w tym w Kolumbii i Dubaju. W obsadzie znalazła się latynoska gwiazda Angie Cepeda znana z telenoweli „Luz Maria” oraz Enrique Arce, jedna z gwiazd „Domu z papieru”. Obok nich zobaczymy znajomych bohaterów. Na ekranie pojawią się między innymi: Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Piotr Adamczyk, a także była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk oraz raperzy Sobota i Bonson. Film zapowiada się na typową dla Vegi jazdę bez trzymanki, reżyser obiecał jednak również wątki romantyczne.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/MF