Zamknij

HBO GO: Film "Aladyn" pojawił się na platformie. To remake znanej historii

Roksana Orlicka
20.01.2020 16:07
Aladyn trafił na HBO GO
fot. YouTube/DisneyFilmy

"Aladyn" to historia dobrze znana nie tylko wielbicielom bajek. Powstało wiele interpretacji i różnych wersji "Aladyna". Najnowsza produkcja pochodzi z 2019 roku. Okazuje się, że film "Aladyn" trafił na platformę HBO GO. Od kiedy można go oglądać, o czym dokładnie opowiada oraz kto w nim wystąpił? Zdradzamy poniżej.

HBO GO: Film "Aladyn" pojawił się na platformie. To remake znanej historii. Na HBO GO trafiło w styczniu wiele nowości. Jest w czym wybierać. 19 stycznia na popularnej platformie pojawiła się zeszłoroczna produkcja. "Aladyn" trafił do kin w maju. Kto wystąpił w filmowym "Aladynie" i o których wydarzeniach opowiada fabuła? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: SAG Awards: "Parasite" z wyjątkowym wyróżnieniem. To pierwszy taki film

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

HBO GO: Aladyn trafił na popularną platformę

Produkcje Disneya cieszą się niesłabnącą popularnością. Na niektórych historiach, stworzonych przez wytwórnię, wychowało się wiele pokoleń. Co jakiś czas pojawiają się nowe interpretacje animacji. W 2019 roku ukazał się remake "Aladyna" w wersji filmowej. Przypominamy, że film zebrał całkiem niezłe recenzje. Spodobał się szczególnie fanom słynnej historii.

Reżyserem filmu "Aladyn" jest Guy Ritchie znany z takich produkcji jak "Sherlock" czy "Porachunek". "Aladyn" opowiada historię złodziejaszka o złotym sercu, który zakochuje się w księżniczce Jasminie, córce Sułtana. Aladyn zostaje wykorzystany przez czarnoksiężnika Dżafara. W pewnym momencie znajduje magiczną lampę, w której mieszka tajemniczy dżin.

W filmie "Aladyn" wystąpili Mena Massoud, Naomi Scott, Will Smith czy Navid Nagahban. Co ciekawe, oryginalna wersja "Aladyna" z 1992 roku jest również dostępna na platformie HBO GO.

Zagłosuj

Lubisz historię o Aladynie?

Liczba głosów:

Zobacz także: Robert Downey Jr. zagrał w najgorszym filmie roku? Krytycy nie mają litości

RadioZET.pl/RO