Zamknij

James Bond trafi na HBO GO. Które filmy o agencie 007 pojawią się na platformie?

12.10.2020 10:57
Daniel Craig
fot. Heineken/Ferrari Press/East News

James Bond to jedna z najsłynniejszych postaci w historii kina. NA HBO GO mają trafić filmy przedstawiające przygody agenta 007. Co już wiadomo?

HBO GO: James Bond na platformie. Dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli agenta 007. Filmy przedstawiające jego przygody mają się pojawić na HBO GO. Kiedy można się spodziewać premiery i które produkcje pojawią się na HBO?

Zobacz także: Premiera nowego Bonda znów zmieniona. Film nie trafi do kin w tym roku 

HBO GO: James Bond trafi na platformę

James Bond to jeden z najsłynniejszych bohaterów filmowych wszech czasów. W 2020 roku miał się ukazać 25. film przedstawiający losy agenta 007. Ostatecznie datę premiery produkcji przesunięto na 2021 rok. Powodem podjęcia takiej decyzji jest dynamicznie zmieniająca się sytuacja związana z pandemią koronawirusa. W ramach pocieszenia, że na film trzeba będzie jeszcze poczekać, HBO GO doda na swoją platformę filmy o Jamesie Bondzie.

Jak podaje portal ppe.pl - na HBO GO mają się pojawić starsze i nowe filmy. Na razie jednak nie jest znana dokładna lista produkcji, które trafią na platformę. Nie podano także dokładnej daty premiery filmów, ale można się spodziewać, że pojawią się one na platformie już niedługo.

"Nie czas umierać": kiedy premiera nowego Jamesa Bonda?

"Nie czas umierać" to ostatni film z Danielem Craigiem w roli agenta 007. Produkcja miała się pojawić w kinach w kwietniu 2020 roku, jednak ostatecznie trafi na ekrany 2 kwietnia 2021 roku. Data jest uzależniona od aktualnej sytuacji epidemiologicznej na świecie i może jeszcze ulec zmianie.

Zobacz także: Billie Eilish śpiewa dla Bonda. Pokazała oficjalny klip do "No Time To Die" [WIDEO] 

RadioZET.pl/Ppe.pl