Zamknij

HBO Max: gwiazdy "Harry'ego Pottera" znowu się spotkają z okazji 20-lecia kultowej serii [WIDEO]

17.11.2021 11:54
Harry Potter i Kamień filozoficzny - aniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson  - kadr z filmu
fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER

Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint - gwiazdy "Harry'ego Pottera" będą gośćmi kolejnego reunionu HBO Max. Tym razem z okazji 20-lecia serii filmów o młodym czarodzieju. 

Film "Harry Potter i Kamień filozoficzny" w 2021 roku obchodzi 20-lecie premiery. Z tej okazji przedstawiciele HBO Max postanowili zorganizować prawdziwą gratkę dla fanów - reunion gwiazd słynnej kinowej adaptacji książek J.K. Rowling.

HBO Max zapowiada "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts"

W pierwszej połowie roku 2021 odbył się reunion gwiazd serialu "Przyjaciele". Aktorzy spotkali się pierwszy raz po wielu latach w jednym miejscu, by powspominać pracę nad słynnym sitcomem.

Sukces reunionu "Przyjaciół" sprawił, że platforma HBO Max poszła za ciosem i niebawem abonenci serwisu zobaczą "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts", czyli spotkanie po latach Daniela Radcliffe'a, Emmy Watson i Ruperta Grinta. Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź magicznego wydarzenia. 

Radcliffe, Watson i Grint nie będą jedynymi aktorami, którzy wystąpią w "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts". Wśród gwiazd "Harry'ego Pottera" znajdą się również Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch oraz Ian Hart. Jednym z gości będzie również Chris Columbus - reżyser dwóch pierwszych części filmowej serii.

Tom Ascheim - prezes Warner Bros. Global Kids, Young Adults and Classics, zapowiedział, co czeka widzów reunionu "Harry'ego Pottera".

Podróż od czasu debiutu filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", a obserwacją, jak ewoluował on w ten niezwykły, połączony wszechświat, była co najmniej magiczna. Ta retrospektywa jest hołdem dla wszystkich, których życia dotknęło to zjawisko kulturowe — od utalentowanej obsady i ekipy, która włożyła swoje serce i duszę w tę niezwykłą serię filmów, po pełnych pasji fanów, którzy 20 lat później nadal podtrzymują ducha czarodziejskiego świata.

Casey Patterson - producent "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts", również skomentował nadchodzące wydarzenie.

W powietrzu unosi się magia tej niesamowitej obsady, ponieważ oni wszyscy wracają do domu - do oryginalnych planów Hogwartu, gdzie zaczęli 20 lat temu. Podekscytowanie jest namacalne, gdy przygotowują się do zabrania swoich fanów w wyjątkową i osobistą podróż, poprzez kręcenie tych niesamowitych filmów.

Miłośnicy Harry'ego Pottera mają więc na co czekać.

"Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts": kiedy premiera na HBO Max?

Powyższa zapowiedź wideo zdradziła datę premiery "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts". Reunion będzie można oglądać już od 1 stycznia 2022 roku na HBO Max. Trudno powiedzieć, jak sprawa będzie wyglądała w Polsce, bo nie wiadomo dokładnie, kiedy platforma wystartuje w naszym kraju. Ogłoszono, że stanie się to na początku roku 2022, więc istnieje szansa, że polscy fani Harry'ego Pottera będą mogli oglądać wydarzenie za pośrednictwem nowego serwisu. W przeciwnym wypadku stanie się podobnie jak w przypadku reunionu "Przyjaciół" i "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts" trafi po prostu na HBO Go.

RadioZET.pl/YouTube/Warner Media