Zamknij

HBO Max stworzy film o udokumentowanych spotkaniach z UFO. Co już wiemy o produkcji?

16.06.2021 16:17
HBO Max stworzy film o udokumentowanych spotkaniach z UFO. Co już wiemy o produkcji?
fot. Shutterstock.com

HBO Max i studio New Line pracują nad wspólnym projektem, który opowie o fenomenie UFO. Sprawdźcie, co już wiemy o nadchodzącym filmie.

Platforma HBO Max i studio New Line łączą siły, by zaprezentować nam produkcję skupiającą się na tematyce UFO. Serwis Deadline zdradził pierwsze szczegóły związane z projektem.

Zobacz także: Ujawniono nowe nagrania UFO. Pentagon potwierdza: wideo jest prawdziwe

HBO Max stworzy film o UFO

Niezatytułowany jeszcze film na być opartą na faktach produkcją, traktującą o udokumentowanych spotkaniach z UFO, które - rzekomo - miały zostać zatuszowane przez rząd Stanów Zjednoczonych. Za źródło informacji do filmu posłużyć ma książka "UFO. Wojskowi, piloci i funkcjonariusze państwowi mówią o faktach" autorstwa dziennikarki śledczej Leslie Kean. Twórcy posiłkować się będą również wojskowymi raportami.

Jak podaje serwis Deadline, w filmie poznamy między innymi historię Luisa Elizondo, czyli byłego szefa działu rozpoznawania zagrożeń ze strony nieznanych obiektów latających, należącego do amerykańskiego Departamentu Bezpieczeństwa. Za scenariusz odpowie Bryce Kass. Pozostałe szczegóły nie są na ten moment znane.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com