Zamknij
Halloween, dynie - materiał poglądowy
10 Zobacz galerię
fot. John Kroetch/Design Pics/East News

Halloween 2021 za pasem. Jakie dobre horrory można obejrzeć na Netflix i HBO Go? Przygotowaliśmy listę 10 filmów grozy w sam raz na Święto Duchów.

Co platformy Netflix i HBO Go przygotowały na Halloween 2021? Wśród filmów dostępnych na obu serwisach streamingowych można obejrzeć klasyczne i trochę nowsze horrory, które idealnie nadają się na halloweenowy maraton.

Halloween 2021: horrory na Netflix i HBO Go

Wraz z nadejściem jesieni w kinach na całym świecie pojawiają się nowe horrory. Wszystko za sprawą święta Halloween, które wypada 31 października. Domatorzy mogą jednak urządzić sobie przerażający seans z dobrymi filmami kina grozy w domu. Wystarczy, że mają dostęp do bazy Netflix lub HBO Go.

Obie platformy oferują wiele tytułów, które zjeżą włos na głowie. Postanowiliśmy przejrzeć zakładkę horrory na Netflix i HBO Go, by wyłonić po pięć najlepszych produkcji grozy z każdego z serwisów. Nie brakuje filmów, które stały się dziełami kultowymi i przeszły już do klasyki horroru, ale pojawiło się też kilka nowszych pozycji, które na pewno spodobają się horrorywm wyjadaczom.

RadioZET.pl