Zamknij

"Halloween Kills": Michael Myers powraca z żadzą zemsty w nowym zwiastunie horroru [WIDEO]

21.09.2021 11:08
Halloween Kills - kadr z filmu
fot. Blumhouse Productions/materiały prasowe

Twórcy horroru "Halloween Kills" zaprezentowali finałowy zwiastun kontynuacji kultowego slashera Johna Carpentera. W trailerze Michael Myers wraca do formy i morduje z zimną krwią.

Już niedługo zobaczy ciąg dalszy reaktywowanej po latach serii "Halloween". Horror "Halloween Kills" to kontynuacja filmu Davida Gordona Greena z 2018 roku. Jak prezentuje się ostatni zwiastun nadchodzącej produkcji?

"Halloween Kills": nowy zwiastun horroru 

W 2018 roku zadebiutowała kontynuacja po latach kultowego slashera Johna Carpentera z 1978 roku, opowiadającego o seryjnym mordercy w białej gumowej masce, który ścigał nastolatki zamieszkujące senne miasteczko Haddonfield. Produkcja Davida Gordona Greena zignorowała liczne sequele, które powstały po filmie Carpentera w ciągu kolejnych lat.

Bezpośrednia kontynuacja "Halloween", dziejąca się 40 lat po wydarzeniach z oryginału był powiewem świeżości w serii, dobrze przyjętym przez widzów i krytyków. Niedługo pojawi się druga część, zapowiedzianej przez Greena trylogii, która ma być zwieńczeniem historii Michaela Myersa i Laurie Strode. Jak prezentuje się finałowy zwiastun "Halloween Kills"?

Poprzednia część zakończyła się pozorną śmiercią Myersa. Okazuje się jednak, że psychopata przeżył i postanowił się zemścić. Jego celami jest nie tylko Laurie, która nadal będzie starała się obronić swoją córkę i wnuczkę, ale również inne postacie, które pojawiły się w oryginale sprzed ponad 40 lat. Widzimy między innymi dorosłą Lindsey Wallace (Kyle Richards). Laurie dotrze do osób, które pamiętają z koszmarnej nocy sprzed dekad, by wspólnymi siłami pokonać Michaela.

Fani zignorowanych sequeli "Halloween" zapewne dostrzegą, że w zwiastunie "Halloween Kills" pojawia się kilka odniesień do filmu "Halloween 3: Sezon czarownic". Była to jedyna z produkcji serii, w której nie pojawił się Myers, a fabuła była odrębną historią niepowiązaną z poprzednimi częściami.

"Halloween Kills": kiedy premiera?

W filmie Davida Gordona Greena wystąpili Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak, Will Patton, Thomas Mann i Anthony Michael Hall. Film trafi do amerykańskich kin już 15 października 2021 roku. Jednocześnie premiera odbędzie się na platformie streamingowej Peacock. 

RadioZET.pl/YouTube