Zamknij

Hanna Lis z nowym programem. Zmieniła telewizję

Redakcja
30.01.2018 08:56
Hanna Lis z nowym programem. Zmieniła telewizję
fot. Eastnews

Hanna Lis nie boi się zawodowych wyzwań. Dziennikarka postanowiła zmienić stację i już niedługo zostanie gospodynią nowego programu. Jak sprawdzi się w tej roli? Przekonamy się już niebawem.

Hanna Lis i on. Nowy program Polsat Cafe

W marcu 2018 roku Polsat Cafe rozpocznie emisję nowego programu „Hanna Lis i on”. Talk-show, jak sama nazwa wskazuje, poprowadzi Hanna Lis, która przeszła do Polsatu z TVN.

Zobacz także

Jak informują Wirtualne Media, formuła programu ma być podobna do show prowadzonego przez Krzysztofa Ibisza. Chodzi o program „Demakijaż”. Jednak Hanna Lis ma przeprowadzać rozmowy z mężczyznami, podczas gdy Ibisz zaprasza do programu wyłącznie kobiety.

Zobacz także

To dla Hanny Lis kolejne zawodowe wyzwanie. W 2016 i 2017 roku popularna dziennikarka była gospodynią emitowanego w TVN Style programu „Bez planu”, w którym odwiedzała różne zakątki świata, pokazując widzom restauracje, sklepy, bazary oraz inne atrakcje turystyczne. Program po dwóch sezonach został zdjęty z anteny z powodu wysokich kosztów produkcji. Wcześniej Lis była związana z Telewizją Polską — prowadziła m.in. „Panoramę”.

Premiera programu „Hanna Lis i on” na antenie Polsat Cafe odbędzie się w marcu 2018 roku.

RadioZET.pl/SI