Zamknij
Harry Melling po latach. Jak dziś wygląda Dudley z serii "Harry Potter"? Metamorfoza robi wrażenie!
6 Zobacz galerię
fot. WARNER BROS. PICTURES / AlbumEAST NEWS

Harry Melling wcielał się w postać Dudleya Dursleya w niemal wszystkich częściach serii "Harry Potter". Jak wygląda dziś? Aktor przeszedł ogromną metamorfozę i widzom z trudem przychodzi rozpoznanie go!

Harry Melling to brytyjski aktor, któremu drzwi do kariery otworzył występ w serii przygód o Harrym Potterze. Jego interpretację Dudleya Dursleya, wrednego kuzyna głównego bohatera, mieliśmy szansę podziwiać w pięciu częściach serii. Jednak od chwili, gdy pożegnaliśmy magiczny świat wykreowany przez J.K. Rowling, minęła niemalże dekada. Jak w tym czasie zmienił się Harry Melling? Jest wprost nie do poznania!

Harry Melling - jak dziś wygląda Dudley z "Harry'ego Pottera"?

Choć występ w "Harrym Potterze" nie przyniósł Harry'emu Mellingowi takiej rozpoznawalności jak chociażby Danielowi Radcliffe'owi, Emmie Watson czy Tomowi Feltonowi, młody aktor wciąż może pochwalić się zdumiewającym portfolio. Od czasu swojego ostatniego występu w roli Dudleya Brytyjczyk wystąpił w wielu głośnych i ambitnych produkcjach.

Zobacz także

Na przestrzeni lat wystąpił między innymi w filmach: "Zaginione miasto Z", "Ballada o Busterze Scruggsie" braci Coen, a także głośnych produkcjach  Netflixa "Diabeł wcielony", gdzie zagrał u boku Toma Hollanda i Roberta Pattinsona oraz "The Old Guard" z Charlize Theron w roli głównej. Serialomaniacy mogą go zaś kojarzyć z "Mrocznych materii" (produkcji często porównywanej do "Harry'ego Pottera") oraz nowego serialu platfmory Netflix "Gambit królowej".

Choć Harry Melling odegrał istotną i bardzo rozpoznawalną rolę w jednej z najsłynniejszych serii filmowych w dziejach, dziś widzowie często go nie rozpoznają. Wszystko za sprawą zdumiewającej metamorfozy, którą przeszedł. Sam aktor przyznał, że niezwykle go ten fakt cieszy.

Jak teraz wygląda Harry Melling? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii.