Zamknij

Harry Potter: Tak zmienili się główni bohaterowie. Jak dziś wyglądają? [FOTO]

Sylwia Wamej
18.05.2020 14:07
Główni bohaterowie
fot. David Wimsett/ East News

"Harry Potter", czyli seria ośmiu brytyjsko-amerykańskich filmów fantasy doczekała się wiernego grona fanów na całym świecie. Daniel Radcliffe, Emma Watson i  Rupert Grint - czyli główni bohaterowie, zaczynali swoje kariery, będąc dziećmi. Filmy o Harrym Potterze dały im niesamowitą popularność. Jak dziś wyglądają?

Harry Potter: Tak zmienili się główni bohaterowie. Jak dziś wyglądają?

"Harry Potter" na przestrzeni lat doczekał się mnóstwo fanów, w różnym wieku. Seria ośmiu filmów, powstałych w latach 2001-20011 wciąż jest niezwykle popularna.  "Harry Potter" powstał na podstawie książki J. K Rowling o tym samym tytule, gdzie osią fabuły filmów jest walka z największym czarnoksiężnikiem na świecie - Lordem Voldemortem. W rolach głównych widzowie mogli oglądać m.in. Daniela Radliffe'a, Emmę Watson oraz Ruperta Grinta, którzy zaczynali swoje kariery, będąc dziećmi.

Dziś każdy z nich ma inny bagaż doświadczeń i inne kariery. Pewny jest fakt, że to dzięki serii filmów o Harrym Potterze zyskali ogromną sławę. Jak dziś wyglądają? Zerknijcie do naszej galerii i zobaczcie, jak zmienili się główni bohaterowie uwielbianego na całym świecie filmu.

RadioZEt.pl/SW