Zamknij

"Harry Potter: Turniej domów Hogwartu" w HBO GO. Na czym to polega?

29.11.2021 15:45
Helen Mirren
fot. Materiały prasowe HBO GO

Fani "Harry'ego Pottera" mają w ostatnim czasie wiele powodów do radości. Na początku 2022 roku będzie miał premierę specjalny odcinek, ale poprzedził go "Harry Potter: Turniej domów" w HBO GO, którego gospodynią jest Helen Mirren. O co w tym chodzi?

" Harry Potter: Turniej domów" w HBO GO. To wiadomość, która ucieszy wszystkich potteromaniaków. Na platformie HBO GO pojawił się program, którego gospodynią jest zjawiskowa aktorka, Helen Mirren. O co w tym chodzi? Podajemy szczegóły.

Zobacz także:  Emma Watson o powrocie Harry'ego Pottera. Aktorka dodała emocjonalny wpis

"Harry Potter: Turniej domów" w HBO GO. Na czym to polega?

"Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu" to nowość, która pojawiła się na platformie HBO GO. Program można oglądać od 29 listopada w HBO GO i składa się on z czterech części. Przedstawia on zmagania największych miłośników Harry'ego Pottera. Pomysł na taki format pojawił się z okazji 20. premiery filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Wielbiciele młodego czarodzieja rywalizują między sobą, a w poszczególnych kategoriach jest sprawdzana ich wiedza o świecie czarodziejów.

Helen Mirren
fot. Materiały prasowe HBO GO

Zwycięzca otrzyma zwycięski tytuł i puchar. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

"Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu": kiedy i gdzie oglądać?

Program "Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu" składa się z 4. części. Pierwsza z nich miała premierę w poniedziałek, 29 listopada. Kolejne będą dodawane co tydzień w poniedziałek.

Zobacz także:  Śmierć Natalie Wood nie była przypadkiem? Mija 40 lat

RadioZET.pl