Zamknij

Pamiętacie Ginny Weasley z "Harry'ego Pottera"? Dzisiaj ma już 30 lat. Zobaczcie, jak się zmieniła

20.12.2020
Aktualizacja: 20.12.2020 18:37
Kadr z filmu "Harry Potter"
fot. Eastnews

Pamiętacie rudowłosą Ginny Weasley z serii filmów o Harrym Potterze? Zobaczcie, jak zmieniła się aktorka, która wcielała się w tę postać!

Od premiery ostatniej części filmu o losach Harry'ego Pottera minęło już 9 lat. Produkcja "Harry Potter i Insygnia Śmierci" cz. 2 trafiła do kin w 2011 roku, a fanom książek i filmów o czarodzieju wciąż trudno uwierzyć w to, że już nie zobaczą kontynuacji tej historii.

Jedną z bohaterek była urocza Ginny Weasley, która odegrała w książkach i filmach o Potterze niebagatelną rolę. Grająca ją Bonnie Wright niedługo skończy 30 lat, ale czy zmieniła się od czasu, kiedy kręcone były zdjęcia do filmu? Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje.

Zobacz także:  "Harry Potter": 18 magicznych ciekawostek związanych z serią

"Harry Potter": jak wygląda aktorka grająca Ginny Weasley

Bonnie Wright wcielała się w postać rudowłosej Ginny Weasley już w pierwszej części filmów o Harrym Potterze. Weszła ona do kin w 2002 roku - wtedy aktorka miała zaledwie 11 lat! I widać ją było na ekranie zaledwie kilka chwil.

Jednak w miarę upływu czasu w świecie magii, rola Ginny rosła. W drugiej części przygód Pottera czarodziej uratował jej życie, w kolejnych ona wspierała jego działania przeciwko Voldemortowi, żeby na koniec zostać jego żoną!

Dzisiaj filmowa Ginny Weasley ma już 30 lat. Po sukcesie filmów o Harrym Potterze zagrała jeszcze w kilku produkcjach. Ale żadna nie przyniosła jej już takiego rozgłosu. Bonnie nie zrezygnowała jednak ze świata filmu i zajęła się reżyserią!

Jak dzisiaj wygląda Bonnie? Okazuje się, że od zakończenia zdjęć do "Harry'ego Pottera", niewiele się zmieniła. Sami zobaczcie.

Zobacz także: Severus Snape wcale nie zginął. Przynajmniej według jednego z fanów "Harry'ego Pottera"

"Harry Potter": o czym jest film? 

"Harry Potter" to film, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Powstał na podstawie powieści J.K. Rowling i zyskał miliony fanów na całym świecie.

To historia tytułowego Harry'ego Pottera, który przez lata był nieświadomy, że jest czarodziejem. Pewnego dnia dowiaduje się prawdy i trafia do szkoły magii w Hogwarcie. Tam zyskuje przyjaciół, a także dowiaduje się, że czary mogą mieć też swoją mroczną stronę. 

Zaczynali pojawiać się produkcjach Disneya, gdy byli jeszcze dziećmi. Część z nich zrobiła wielką karierę, inni odeszli w zapomnienie. Czym się obecnie zajmują i jak wyglądają?