Zamknij

Harvey Weinstein ma koronawirusa? Znany producent filmowy nadal przebywa w więzieniu

Roksana Orlicka
23.03.2020 09:44
Harvey Weinstein ma koronawirusa
fot. Johannes Eisele/AFP/East News

Harvey Weinstein ma koronawirusa? Amerykański producent filmowy był niegdyś jedną z najbardziej wpływowych osób w branży. W marcu został skazany na 23 lata więzienia. 

Harvey Weinstein ma koronawirusa? To kolejna osoba z branży, która zmaga się z chorobą. Przypominamy, że producent filmowy został skazany na 23 lata więzienia. Teraz amerykańskie media donoszą, że jego test na obecność koronawirusa wyszedł pozytywnie. 

Zobacz także: Kolejna gwiazda serialu "Gra o tron" zarażona koronawirusem. Zdradziła, jak się czuje

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Harvey Weinstein ma koronawirusa?

Harvey Weinstein był jednym z najbardziej wpływowych producentów filmowych w Hollywood. 11 marca amerykański sąd uznał go za winnego molestowania seksualnego i gwałtu, dlatego 68-latek został skazany na 23 lata więzienia. Obecnie Weinstein przebywa w więzieniu Wende Correctional Facility w Nowym Jorku.

"The Niagara Gazzette" donosi, że w placówce znajduje się dwóch mężczyzn z koronawirusem. Jednym z nich, według doniesień urzędników, ma być Harvey Weinstein. Gazeta podaje, że producent był hospitalizowany z powodu bólu w klatce piersiowej. Jest on odizolowany od innych, ale wciąż przebywa w zakładzie karnym.

Co więcej, amerykańskie media przypuszczają, że producent był chory już wtedy, gdy przenoszono go z wyspy Rikers. Natomiast portal "The Daily Beast" podaje, że Weinstein nie miał być wtedy świadomy, że ma w sobie wirusa. Na razie przedstawiciele producenta milczą w tej sprawie. Nie wiadomo, jaki będzie dalszy los Weinsteina i czy zostanie on przetransportowany do szpitala.

Przypominamy, że Harvey Weinstein był producentem takich filmów jak: "Władca pierścieni: drużyna pierścienia", "Zakochany Szekspir" czy "Mój tydzień z Marilyn".

Zagłosuj

Czy uważasz, że producent powinien być leczony w więzieniu?

Liczba głosów:

Zobacz także:  Daniel Dae Kim ma koronawirusa. Gwiazda serialu "Lost" ostrzega fanów

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/zrowie.wprost.pl/RO