Zamknij

„Hiacynt” – nowy polski film Netflixa. O czym będzie i kiedy premiera?

23.03.2021 13:19
Hiacynt
fot. Bartosz Mrozowski/Materiały prasowe Netflix

„Hiacynt” to kolejny polski film Netflixa. Tym razem będzie to thriller, opowiadający o tajemniczych zaginięciach młodych mężczyzn i losach policjanta uwikłanego w sprawę. Kiedy film „Hiacynt” trafi na platformę Netflix i czego możemy się spodziewać? Zdradzamy poniżej.

Netflix zapowiada kolejny polski film. Tym razem będzie to thriller o tytule „Hiacynt”. Film w reżyserii Piotra Domalewskiego („Cicha noc”) opowie o tajemniczych morderstwach i losach policjanta, który prowadzi śledztwo. Kogo w nim zobaczymy i na kiedy przewidziano premierę?

Zobacz także:  Najlepsze polskie seriale na Netflix. Które produkcje warto obejrzeć? [LISTA TOP 5]

„Hiacynt” – nowy polski film Netflixa [OBSADA, FABUŁA]

„Hiacynt” to kolejna polska produkcja Netflixa. Akcja „Hiacynta” jest osadzona w latach 80. ubiegłego wieku. Robert (w tej roli Tomasz Ziętek), młody milicjant, wpada na trop seryjnego mordercy gejów. W trakcie rozwiązywania sprawy poznaje Arka (w tej roli Hubert Miłkowski). Postanawia wykorzystać mężczyznę jako informatora. Nie zdaje sobie jednak sprawy, jak bardzo ta relacja wpłynie na jego życie.

Autorem scenariusza jest Marcin Ciastoń. W filmie pojawią się:  Adrianna Chlebicka („Miłość do kwadratu”, „Bejbi blues”), Piotr Trojan („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Proceder”), Hubert Miłkowski („W głębi lasu”), Tomasz Schuchardt ("Kurier", "Bodo"), Marek Kalita ("Twarz", "Ultraviolet" i Agnieszka Suchora ("Zenek", "Cicha noc"). Film został wyprodukowany przez polską firmę Shipsboy.

„Hiacynt” – kiedy premiera nowego polskiego filmu na Netflixie?

Netflix zapowiada, że film „Hiacynt” będzie miał premierę jesienią 2021 roku. Dokładana data premiery nie jest jeszcze znana.

Zobacz także:  TOP 10 Netflixa. Te tytuły trzeba teraz obejrzeć. Co jest popularne na platformie?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Netflix Polska