Zamknij

High School Musical: hit Disneya wraca na ekrany. Ponownie zobaczymy Zaca Efrona? [WIDEO]

Maciej Friedrich
26.08.2019 14:13
High School Musical: hit Disneya wraca na ekrany. Ponownie zobaczymy Zaca Efrona? [WIDEO]
fot. screen:YouTube

„High School Musical” to jedna z najpopularniejszych telewizyjnych serii filmów dla młodzieży, która okazał się światowym hitem. Po 11 latach wytwórnia Disneya zapowiedziała powrót produkcji na ekrany w nowej wersji. Czy ponownie zobaczymy znajomych aktorów z Zaciem Efronem i Vanessą Hudgens na czele?

High School Musical: nowa wersja kultowego filmu dla młodzieży

Disney od kilku lat prowadzi politykę opartą na przypominaniu widzom swoich klasycznych produkcji w nowych wersjach. Być może wytwórnia pragnie zainteresować hitami sprzed lat nowe pokolenie odbiorców, choć coraz częściej pojawiają się głosy, że to zagranie czysto marketingowe. Faktem jest jednak, że widzowie mogli obejrzeć nową wersję „Króla Lwa”, „Aladyna” i wielu innych klasyków, zapowiedziano również między innymi  odświeżoną wersję „Kevina samego w domu. Okazuje się, że Disney postanowił również wskrzesić kultową serię młodzieżowych filmów „High School Musical”.

High School Musical: nowa wersja hitu bez Zaca Efrona?

Seria „High School Musical” była strzałem w dziesiątkę. Młodzieżowy musical pojawił się na ekranach w 2006 roku i z miejsca podbił serca młodej widowni. Rok później pojawiła się część druga, a w 2008 roku trzecia, które podtrzymywały ogromne zainteresowanie przygodami bohaterów. Popularność produkcjom zawdzięczają między innymi Zac Efron i Vanessa Hudgens.

Fani „High School Musical” mają powody do radości. Po 11 latach produkcja ponownie pojawi się na ekranach, by bawić nowe pokolenie widzów. Tym razem jednak obejrzymy ją w formie serialu. W sieci pojawił się już pierwszy plakat promujący „High School Musical The Series” oraz zwiastun produkcji. Niestety, w obsadzie nie znajdziemy dobrze znanych twarzy, w tym również Zaca Efrona. W rolę uczniów wcielą się między innymi: Matt Cornett, Kate Reinders, Joshua Bassett i Frankie A. Rodriguez. Producenci nowego „High School Musical” zapowiedzieli, że „nie jest to reeboot, czy sequel oryginalnego »High School Musical«, ale zupełnie nowa historia”. O tym, czy przygody nowych bohaterów okażą się hitem, przekonamy się już niedługo. Premiera pierwszego odcinka „High School Musical The Series” zapowiedziana została na 12 listopada. Produkcja pojawi się na platformie Disney Plus.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "High School Musical"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF