Zamknij

Julia Roberts zagra w serialu „Homecoming”

Redakcja
02.03.2018 08:49
Julia Roberts
fot. Archiwum Radia ZET

Julia Roberts po raz pierwszy zagra w serialu! Produkcja nazywa się „Homecoming”. O czym będzie opowiadać? Kiedy premiera? Gdzie oglądać? Zdradzamy wszystkie szczegóły.

Homecoming. Serial z Julią Roberts

„Homecoming” to najnowsza produkcja Amazona. Reżyserem serialu jest Sam Esmail (znany między innymi z „Mr. Robot”). Scenariusz na podstawie własnego podcastu Gimlet Media napisali Eli Horowitz i Micah Bloomberg.

Choć wciąż nie wiadomo wiele o fabule serialu, „Homecoming” opisywany jest jako psychologiczny thriller. Julia Roberts wcieli się w rolę specjalistki z tajnej organizacji rządowej. Partnerował będzie jej żołnierz (w tej roli Stephan James), który chce wrócić do cywila. Na liście płac zobaczymy także Bobby'ego Cannavale, który zagra Colina Belfasta, ambitnego kierownika inicjatywy Homecoming (Powrót do domu), a także Franka Gerrisha i Shea Whighama.

Zobacz także

To serialowy debiut aktorki, która w „Homecoming” nie tylko zagra, lecz będzie także producentką.

Amazon zamówił od razu dwa sezony serialu. Pierwszy będzie liczył 10 odcinków. Odcinki mają liczyć po 30 minut. Nie została jeszcze podana dokładna data premiery, choć nieoficjalnie mówi się o drugiej połowie 2018 roku.

Julię Roberts można było oglądać ostatnio w filmach „Zakładnik z Wall Street” i „Cudowny chłopak”. W październiku 2018 roku pięciokrotna zdobywczyni tytułu „najpiękniejszej kobiety świata” według magazynu „People” kończy 50 lat.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI