Zamknij

"Hotel Transylwania 4": wampiry bez zębów, czyli nowy zwiastun animowanej serii [WIDEO]

09.12.2021 12:33
Hotel Transylwania 4 - materiały promocyjne filmu
fot. AmazonPrime Video/materiały prasowe

Platforma Amazon Prime zaprezentowała nowy zwiastun filmu "Hotel Transylwania 4". W najnowszej części potwory i ludzie zamienią się miejscami. Co z tego wyniknie?

Wielkimi krokami zbliża się premiera czwartej części animacji "Hotel Transylwania". Z tej okazji premiera Amazon Prime zaprezentowała światu najnowszy zwiastun filmu.

"Hotel Transylwania 4": zwiastun filmu animowanego

Animowana komedia familijna wykorzystująca postacie znane z klasycznych horrorów, bawi widzów od 2012 roku. W ciągu niemal 10 lat od premiery powstały dwie kolejne części serii, poszerzające świat przedstawiony. Niebawem zobaczymy następną.

Niebawem zadebiutuje czwarta część serii znana również jako "Hotel Transylwania: Tranformania". Jak wskazuje podtytuł filmu, tym razem widzowie będą świadkami sytuacji, w której potwory i ludzie zamieniają się miejscami za sprawą szalonego eksperymentu doktora Van Helsinga. Aby odwrócić działania promienia transformującego, bohaterowie będą musieli udać się do amazońskiej dżungli, gdzie znajduje się jedyne miejsce na świecie cofające proces przemiany.

W powyższym zwiastunie pojawiło się wiele zabawnych scen. Widzowie mają nie tylko okazję zobaczyć, jak Drak i jego świta wyglądają w ludzkiej formie (a Johnny jako potwór), ale również rzeczywistą aparycję Niewidzialnego gościa. Jak zakończy się ta niesamowita przygoda?

"Hotel Transylwania 4": kiedy premiera?

Produkcja w reżyserii Jennifer Kluski i Dereka Drymona trafi na platformę Amazon Prime 14 stycznia 2022 roku. W oryginalnej wersji językowej wystąpili Andy Samberg, Selena Gomez, Kathryn Hahn, Jim Gaffigan, Steve Buscemi, Molly Shannon, David Spade, Keegan-Michael Key, Brian Hull, Fran Drescher, Brad Abrell oraz Asher Blinkoff.

RadioZET.pl/YouTube/Amazon Prime Video