Zamknij

House of Cards: sezon 6. – trailer serii już bez Franka Underwooda

Redakcja
06.09.2018 12:13
House of Cards
fot. screen YouTube

6. sezon „House of Cards” będzie ostatnią już serią tej produkcji. Jednocześnie będzie to pierwsza i jedyna seria bez Kevina Spaceya – czyli władczego Franka Underwooda. Trailer sezonu właśnie trafił do sieci. Widać w nim Claire podczas odwiedzin na... grobie Franka.

Zbliża się wielka chwila dla fanów „House of Cards” – premiera ostatniego, szóstego sezonu serialu. Jak wiadomo, będzie to seria, w której nie zobaczymy już Franka Underwooda, granego przez Kevina Spaceya. Aktor z hukiem wyleciał z produkcji po tym, jak ujawniono, że mógł dopuścić się molestowania seksualnego.

Jaki będzie ten ostatni sezon? Jego namiastką jest trailer, który właśnie pojawił się w sieci. Widzimy w nim Claire Underwood stojącą nad grobem męża. To ona będzie teraz główną postacią produkcji. Zapowiedzią tego było już samo zakończenie poprzedniego sezonu. Ostatnie słowa, które tam padły, wypowiedziane zostały właśnie przez Claire. Kobieta mówi krótko: „Teraz moja kolej”.

„House of Cards 6”: trailer ostatniego sezonu

„Powiem ci jedno, Francis. Gdy już mnie pochowają, to nie w ogródku” – mówi Claire. „A gdy przyjdą złożyć hołd, będą musieli stać w kolejce” – dodaje i pewnym, chłodnym wzrokiem spogląda widzom wprost w oczy.

„House od Cards 6”: kiedy premiera?

Ostatni sezon „House of Cards” już niebawem. Premiera na platformie Netflix przewidziana została 2 listopada. Jak zwykle dostępne będą od razu wszystkie odcinki sezonu.

Wszystkich zasmuconych faktem, że to już koniec tak rewelacyjnego serialu, informujemy, że Netflix już planuje spin-offy.

RadioZET.pl/Wirtualnemedia/SA