Zamknij

House of Cards: wznowiono prace nad szóstym sezonem z nową obsadą

Redakcja
01.02.2018 14:56
House of Cards 6 kiedy premiera
fot. Netflix

Prace nad szóstą częścią „House of Cards” znów w toku. Po aferze z udziałem Kevina Spaceya i ostatecznym wycofaniu go z obsady serialu twórcy postanowili wznowić kręcenie nowego sezonu hitowej produkcji. Wiadomo, że zobaczymy w niej nowych aktorów.

Kiedy Kevin Spacey został oskarżony o molestowanie seksualne, dla twórców serialu „House of Cards” było jasne, że aktor nie może dalej pojawiać się w tej produkcji. Realizacja szóstego sezonu została przerwana i rozpoczęły się prace nad nową wersją scenariusza — już bez postaci Franka Underwooda granego przez Spaceya.

Wcześniej planowano, że ponowne kręcenie szóstego sezonu „House of Cards” rozpocznie się w grudniu 2017. Ostatecznie wznowienie działań kilkakrotnie przekładano. Wreszcie fani serialu zostali poinformowani, że zdjęcia trwają. Okazuje się, że ostatni sezon serialu składał się będzie nie z 13 — jak to było w przypadku poprzednich serii — a tylko ośmiu odcinków. Główna rola przypadła oczywiście Robin Wright, czyli Claire Underwood, ale do obsady dołączyli też nowi, znani i cenieni aktorzy: Diane Lane i Greg Kinnear.

Z niecierpliwością czekamy na nowy, niestety ostatni sezon „House Of Cards”. Na szczęście Netflix już planuje spin-offy.

RadioZET.pl/SA