Zamknij

House of Cards. 6. sezon. Zwiastun. Wreszcie bez Kevina Spaceya

Redakcja
06.03.2018 11:59
House of Cards
fot. YouTube/Netflix

W sieci jest już oficjalny zwiastun nowego, 6. sezonu serialu „House of Cards”. Wcześniej Netflix pokazał trailer podczas transmisji z gali oskarowej.

House of Cards. 6. sezon. Zwiastun

To pierwszy sezon bez udziału Kevina Spaceya, który został wyrzucony z „House of Cards” po oskarżeniach o molestowanie seksualne. Z aktorem natychmiast zerwano współpracę, do obsady dołączyli natomiast Diane Lane i Greg Kinnear.

Tradycyjnie o fabule ostatniego sezonu kultowego już serialu nie wiadomo zbyt wiele. Zwiastun sugeruje to, o czym fani plotkowali od dawna — na fotelu prezydenckim zasiądzie Claire Underwood (Robin Wright). Pod koniec piątego sezonu okazało się, że urząd stracił jej mąż, Frank Underwood.

Zobacz także

Nie poinformowano także, w jaki sposób twórcy zamierzają rozwiązać problem postaci Franka Underwooda. No forach internetowych pojawiły się informacje, że być może zostanie uśmiercony. Czy naprawdę do tego dojdzie? Przekonamy się dopiero podczas emisji 6. sezonu „House of Cards”, jesienią 2018 roku.

Wiadomo jedynie, że ostatni sezon produkcji będzie krótszy niż poprzednie. Twórcy przygotowali bowiem 8 odcinków, a nie 13, jak dotychczas. Netflix planuje także spin-offy cyklu.

RadioZET.pl/SI