Zamknij

"W imię Ojca i Syna, i Domu Gucciego" - pojawił się zwiastun filmu "House of Gucci"! [WIDEO]

30.07.2021 09:53
House of Gucci plakaty zwiastun
fot. plakaty promujące film "House of Gucci"/© 2021 METRO-GOLDWYN-MAYER PICTURES INC. ALL RIGHTS RESERVED

Zwiastun filmu "House of Gucci" jest skrojony niczym najlepsze kreacje Gucciego. I tak samo ekskluzywny. W dwuminutowym wideo pojawiają się Adam Driver, Al Pacino, Jeremy Irons, Jared Leto, Salma Hayek oraz jedyna i niepowtarzalna Lady Gaga.

"House of Gucci" to bezdyskusyjnie jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów 2021 roku. W obsadzie nowego filmu Ridleya Scotta znalazła się plejada oscarowych gwiazd, a ukazana w nim historia jest tak niewiarygodna, że trudno uwierzyć, że zainspirowały ją prawdziwe wydarzenia. Zwiastun "House of Gucci", który z końcem lipca 2021 pojawił się w sieci, potwierdza, że naprawdę jest na co czekać.

Zobacz także

House of Gucci: Lady Gaga i Adam Driver w zwiastunie hitu Ridleya Scotta [WIDEO]

Maurizio Gucci w latach 80. XX wieku niemal doprowadził do ruiny słynny dom mody swojego dziadka po tym, jak na drodze prawnej odebrał go własnemu stryjowi. Finalnie sprzedał swoje udziały w 1993 roku, pozbawiając Guccich rodzinnego biznesu. Dwa lata później został zastrzelony przez płatnego mordercę, lecz nie z powodu rodzinnych porachunków. W 1998 roku za zlecenie zabójstwa Maurizio Gucciego skazano jego byłą żonę. 

Patrizia Reggiani zwykła mawiać, że "woli płakać w Rolls-Roysie niż być szczęśliwa na rowerze". Była żona zorganizowała zamach na życie dziedzica rodu Guccich z udziałem wróżki, portiera hotelowego, bezrobotnego i kierowcy-hazardzisty. Podczas sprawy sądowej oskarżona miała twierdzić, że nie ukartowała zabójstwa byłego męża. Zrobiła to wróżka, która przeczytała w jej myślach, że życzy mu śmierci.

Zobacz także

Historię miłości Patrizii i Maurizia oraz wszystkich manipulacji, zdrad i układów, które doprowadziły do jej mrocznego finału, przedstawi nowy film Ridleya Scotta. W główne role wcielają się Lady Gaga i Adam Driver. W wypełnionym po brzegi oscarowymi gwiazdami obrazie występują też Al Pacino (Aldo Gucci), Jeremy Irons (Rodolfo Gucci), Jared Leto (Paolo Gucci), Salma Hayek (Pina Auriemma) i Camille Cottin (Paola Franchi). Zwiastun "House of Gucci" prezentujemy poniżej:

Poza świetnym zwiastunem warto zwrócić także uwagę na obłędne plakaty promujące film:

"House of Gucci" - Kiedy premiera w Polsce?

Ridley Scott nie tylko reżyseruje, ale także produkuje "House of Gucci" wraz z Gianniną Scott i Kevinem J. Walshem. Scenariusz napisał Roberto Bentivegna na podstawie książki "The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed" autorstwa Sary Gay Forden. "House of Gucci" ma trafić do polskich kin 24 listopada 2021 roku.

RadioZET.pl/Antyradio.pl