Zamknij

Ida Nowakowska odchodzi z "Pytania na śniadanie"

Sylwia Wamej
11.10.2019 12:38
Ida Nowakowska
fot. Tricolors/ East News

Ida Nowakowska odchodzi z "Pytania na śniadanie. Tancerka opublikowała na Instagramie wpis, w którym wyjaśniła powody, dla których nie będzie już prowadzić śniadaniowego programu.

Ida Nowakowska odchodzi z "Pytania na śniadanie"

Ida Nowakowska nie będzie już prowadzić "Pytania na śniadanie". Gwiazda, która razem z Łukaszem Nowickim współprowadziła program, postanowiła zając się innym projektem. Na swoim Instagramie Ida dokładnie wyjaśniła powody odejścia z programu i zdradziła szczegóły odnośnie nowego projektu.

"Łukasz Nowicki dziękuję za symbolicznego Niedźwiadka Wojtka. Będę tęsknić za całą ekipą Pytania na Śniadanie, ale wiem, że wrócę z tej przygody jako osoba bogata w wyjątkowe i wartościowe doświadczenia. Jakiej przygody? Będę miała zaszczyt prowadzić nowy projekt, unikatowy w dziejach światowej telewizji. Łączymy historię i teraźniejszość. Pamięć o bohaterach, surwiwal i doskonałą przygodę" - zaczęła swój wpis gwiazda TVP.

Ida Nowakowska poprowadzi nowy program TVP

W dalszej części wpisu Ida napisała, czego będzie dotyczyć dokładnie nowy program.

"Łączymy historię i teraźniejszość. Pamięć o bohaterach, surwiwal i doskonałą przygodę. Sześcioro śmiałków chce pokonać „szlak nadziei”, czyli trasę, którą 78 lat temu przebyli polscy żołnierze z Armii Andersa. 120 tysięcy osób, ponad 12,5 tysiąca kilometrów, prawie cztery lata morderczej wędrówki.
Idąc śladami tamtych bohaterów, zagłębimy się w dziewiczą, syberyjską tajgę. Przemierzymy bezkresne stepy Kazachstanu i bezlitosne pustynie Bliskiego Wschodu. Przeprawimy się przez morza, najgłębsze jezioro świata i rzeki, które nawet nie mają nazw. W upale i mrozie na nowo przeżyjemy historię i oddamy hołd bohaterom.
Na „szlaku nadziei” poddam uczestników wyczerpującym próbom. Żeby dotrzeć do celu, potrzebne im będą spryt, oczy dookoła głowy i piekielna ilość szczęścia… Ruszamy. #zBogiem
Szlak Nadziei na TVP1 już na wiosnę" - podkreśliła tancerka na swoim profilu.

Ida Nowakowska dołączyła do gospodarzy "Pytania na śniadanie" w maju 2019 roku. Wcześniej była związana z programami TVP, takimi jak Bake off - ale ciacho”, „Bake off Junior” i „Dance, dance, dance”.

Zagłosuj

Oglądasz "Pytanie na śniadanie"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW